Itālija plāno pabeigt futbola sezonu līdz augusta vidum

21/05/2020 10:00

Itālijas Futbola federācijas (FIGC) mērķis ir pabeigt šobrīd koronavīrusa pandēmijas dēļ pārtrauktās profesionālo līgu spēles līdz augusta vidum un nākamo sezonu sākt septembra sākumā, FIGC paziņoja trešdien pēc telefonkonferences.

FIGC telefonkonferenci sarīkoja trešdien, dienu pēc tam, kad Itālijas valdība pasludināja nākamās nedēļas sanāksmi, kurā, iespējams, noteiks jūniju par marta sākumā apturētās sezonas atsākšanas datumu.

“FIGC ir paudusi gribu restartēt sezonu un pabeigt profesionālo līgu sacensības, nosakot 20.augustu par beigu datumu A, B un C sērijas čempionātiem. 2020./2021.gada sezona sāksies 1.septembrī,” teikts paziņojumā.

FIGC ir apsvērusi arī iespējamos scenārijus jauna līgu sacensību pārtraukšanas infekcijas dēļ gadījumā.

Tādā gadījumā vai nu tiks apsvērts “play-off” turnīrs, vai arī noteikti kritēriji labāko un sliktāko komandu apmaiņai starp līgām.

Nav pieņemts lēmums par sieviešu A sērijas turnīra turpināšanu. Tikmēr visas amatieru sacensības ir atceltas, bet lēmums par rezultātiem tajās tiks pieņemts līdz 30.jūnijam.

Cerības uz futbola sezonas atsākšanu Itālijā palielinājās otrdien pēc tam, kad valdība atļāva komandu treniņus un uzaicināja FIGC un līgu organizācijas uz sanāksmi 28.maijā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

04/03/2021 09:43

Piecas kļūdas, no kurām Skudra varēja izvairīties

Vakar Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo” paziņoja par sadarbības izbeigšanu ar latviešu speciālistu Pēteri Skudru. Treneris, kurš Latvijas galvaspilsētā ierādās kā glābējs, bija spiests strādāt diezgan ekstrēmos apstākļos…