Itālijā tiek pārtraukta visu sporta pasākumu norise

Turīnas Juventus, sportazinas.com
Turīnas "Juventus" | Foto: AP

Koronavīrusa izplatības dēļ visi sporta pasākumi, ieskaitot futbola augstāko līgu “”, Itālijā tiek apturēti. Par šādu rīcību paziņoja Itālijas premjerministrs Džuzepe Konte.

“Laika vairs nav. Skaitļi parāda būtisku inficēto skaita pieaugumu, kā arī nāves gadījumu palielināšanos. Mums ir jāupurē kaut kas visas Itālijas labā. Tāpēc mums ir jāveic vēl stingrāki ierobežojumi,” situāciju komentēja premjerministrs. Sporta spēļu un citu sporta pasākumu pārtraukšana šobrīd paredzēta līdz 3.aprīlim.

“Futbola čempionāts un citi sporta pasākumi tiks apturēti. Visiem līdzjutējiem ar to ir jāsamierinās,” izteicās Konte.

Pagaidām vel nav skaidrs, kā šis lēmums ietekmēs starptautiskās sacensības, jo īpaši Eirokausu mačus. Itālijas valdības noteiktie ierobežojumi rada pamatīgus jautājumus par Itālijas klubu turpmāku dalību starptautiskajos turnīros – UEFA Čempionu līgā spēlē “Juventus”, “Napoli” un “Atalanta”, UEFA Eiropas līgā ir “Roma” un “Inter”.

Itālijas basketbola līgās ir arī vairāki latvieši –  augstākajā līgā spēlē Ingus Jakovičs, bet pēc spēka otrajā līgā spēlē Artūrs Strautiņš, Andrejs Gražulis un Ričards Kļanskis.

Itālijā reģistrēti 7895 koronavīrusa infekcijas gadījumi. Miruši jau 463 cilvēki.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par