Itālijas čempione šķiras no galvenā trenera

26/05/2021 21:35

Itālijas A sērijas vienība Milānas “Inter” paziņojusi par sadarbības pārtraukšanu ar galveno treneri Antonio Konte.

“Klubs vēlas pateikties Antonio par izcili padarīto darbu, kas vainagojās ar “Inter” 19. titulu. Antonio Konte vienmēr paliks par daļu no mūsu kluba vēstures,” teikts Milānas komandas paziņojumā.

Itāļu speciālists par “Inter” galveno treneri kļuva 2019. gadā. Viņa vadībā šī vienība aizvadīja 102 spēles, no kurām 64 noslēdzās ar uzvaru, 23 ar neizšķirtu, bet vēl 15 – ar zaudējumu. Aizvadītajā sezonā “Inter” pirmo reizi kopš 2010. gada kļuva par Itālijas čempioni, apsteidzot tuvāko sekotāju “Milan” par 12 punktiem.

Iepriekš Itālijas mediji ziņoja, ka Konte ir domstarpības ar kluba vadību, kā rezultātā ir pieņemts lēmums par attiecību pārtraukšanu. Par līguma laušanu treneris saņems kompensāciju septiņu miljonu eiro apmērā.

Trenera karjeras laikā Konte tikai vienu reizi strādājis ārpus Itālijas – pirms kļūšanas par “Inter” stūrmani viņš no 2016. līdz 2018. gadam vadīja Londonas “Chelsea”, vienu reizi kļūstot par Anglijas premjerlīgas čempionu. Savukārt ar “Inter” viņš izcīnīja ceturto Itālijas zeltu kā treneris – iepriekš viņš trīs reizes līdz čempiontitulam aizveda Turīnas “Juventus”.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Artis Ate
17/09/2021 09:48

“VEF Rīga” kapteinis Ate: Iepriekšējā sezonā atmosfēra ģērbtuvē bija fantastiska, arī šogad uz to strādāsim

Latvijas basketbola kluba “VEF Rīga” kapteinis Artis Ate sarunā ar “Sportazinas.com” dalījies ar pirmajiem iespaidiem par gaidāmās sezonas komandas sastāvu, atskatījies uz pārbaudes spēļu rezultātiem, kā arī atklājis sezonas mērķus….