Itālijas hokeja izlasē atklāti divi Covid-19 saslimšanas gadījumi

04/05/2021 17:16

Itālijas hokeja izlasē, kas būs Latvijas pretiniece 2021.gada pasaules čempionāta apakšgrupā, konstatēti divi ar Covid-19 inficēšanās gadījumi, kā dēļ atcelta otrdien paredzētā pārbaudes spēle. Otrdien Itālijai Bīlē bija ieplānota spēle ar Šveices izlasi.

Kā informē Itālijas Ledus sporta veidu federācija (FISG), abi inficētie spēlētāji nekavējoties pametuši izlasi un devušies pašizolācijā. FISG norāda, ka izlase ievērojusi visas Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) sanitārā protokola prasības. Itālijas izlase sagatavošanās posmu turpinās Boldzāno, kur nedēļas nogalē iecerētas divas pārbaudes spēles ar Austriju. 2021.gada pasaules čempionāts Rīgā notiks no 21.maija līdz 6.jūnijam.

B apakšgrupā, kur ir Latvija, Kanāda, Somija, ASV, Vācija, Norvēģija, Itālija un Kazahstāna, mači notiks “Arēnā Rīga”, bet A apakšgrupas izlases Krievija, Zviedrija, Čehija, Šveice, Slovākija, Dānija, Baltkrievija un Lielbritānija savus dueļus aizvadīs Olimpiskā sporta centra futbola laukumā ierīkotajā ledus laukumā.

Februārī IIHF Padome nobalsoja par Rīgas apstiprināšanu par vienīgo 2021.gada pasaules hokeja čempionāta rīkotāju. Šī gada pasaules čempionāts bija jāuzņem Minskai un Rīgai, taču 18.janvārī IIHF Padomes sēdē Baltkrievijas galvaspilsētai tika atņemtas meistarsacīkšu rīkotāju tiesības.

2022.gadā turnīru plānots uzņemt Somijai (Helsinkiem un Tamperei), 2023.gadā – Krievijai (Sanktpēterburgai), 2024.gadā Čehijai (Prāgai un Ostravai), bet 2025.gadā – Zviedrijai un Dānijai. Rīga pasaules meistarsacīkstes līdz šim vienīgo reizi uzņēmusi 2006.gadā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

10/05/2021 20:31

Merzļikins par “Blue Jackets” vārtsargiem: Neviens nav muļķis, nedomāju, ka mēs abi ar Korpisalo paliksim šeit

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” vārtsargs Elvis Merzļikins pēc aizvadītās sezonas izteicis komentārus par atlaisto treneri Džonu Totorellu, kā arī vērtējis komandas situāciju vārtsargu līnijā. Elvis Merzlikins…