Itālijas klubi gatavi atsākt sezonu jūnija vidū

Krištianu Ronaldu, sportazinas.com
Krištianu Ronaldu | Foto: Turīnas "Juventus"

Itālijas A sērijas futbola klubi trešdien paziņojuši, ka 13.jūnijā ir gatavi atsākt sezonu, ja valdība šai idejai dos zaļo gaismu.

Jau ziņots, ka Itālijas valdība svētdien apstiprināja, ka ar pirmdienu treniņus ļauts aizvadīt ne vien individuālajos sporta veidos, bet arī sporta spēlēs. Šie noteikumi gan paredz, ka arī sporta spēļu pārstāvji grupās nevarēs trenēties līdz pat 18.maijam.

Tikmēr trešdien notikušajā tiešsaistes sanāksmē visi A sērijas klubi pieņēma 13.jūniju nosaukt par sezonas atsākšanas datumu. Šo lēmumu atbalstīja arī A sērijas vadība, bet gala lēmums ir valdības rokās.

Itālijas A sērijas klubi par sezonas sākumu varēja noteikt arī 20.jūniju.

Tiklīdz atsāksies vietējā čempionāta spēles, izšķirošie mači tiks aizvadīti arī Itālijas kausā, kurā komandām atlikušas pusfināla atbildes spēles un fināls. Itālijas kausa pusfinālos tiekas “Napoli” un Milānas “Inter”, kā arī Turīnas “Juventus” un “AC Milan”.

Itālijas Futbola federācija (FIGC) un A sērijas rīkotāji jau iepriekš pauduši vēlmi pēc iespējas ātrāk atsākt čempionātu.

Itālijas čempionāta vadībā pēc 26 spēļu kārtām ar 63 punktiem ir Turīnas “Juventus”, bet par punktu mazāk ir Romas “Lazio”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par