Itālijas spēcīgākās līgas klubs “Chievo” saņēmis sodu par krāpšanos grāmatvedībā

Chievo, sportazinas.com
"Chievo" mačā pret Turīnas "Juventus" Foto: ANP

Itālijas spēcīgākās līgas klubs Veronas “Chievo” ir saņēmis sodu par krāpšanos grāmatvedībā.

Soda apmērs “Chievo” komandai ir trīs punktu atņemšana A sērijas turnīrā un 200 000 eiro soda nauda. Tas piešķirts pēc tam, kad Itālijas Futbola federācija (FIGC) konstatēja, ka “Chievo” krāpusies ar futbolistu pārejām, pievienojot kopumā 37 miljonus eiro reālajām pāreju summām laika posmā no 2015. līdz 2018. gadam gados jaunu spēlētāju darījumos no valsts zemāko līgu klubiem.

Veronas vienība spēlētāju darījumos bija radījusi nepatiesus peļņas datus darījumos ar “Cesena”, kas ir pusprofesionāls klubs Itālijas pēc spēka ceturtajā līgā. Tie atļāva abām vienībām izpildīt klubu reģistrēšanas nosacījumus viņu pārstāvētajās līgās.

Tāpat kluba prezidents Luka Kampedelli saņēmis trīs mēnešu diskvalifikāciju no futbola, bet četri citi darbinieki saņēmuši sešu nedēļu diskvalifikāciju.

Sākotnēji klubam tika piešķirts bargāks sods 15 punktu apmērā un prezidentam Kampdelli bija plānots 36 mēnešu aizliegums no futbola, taču tas tika samazināts.

Līdz ar to šobrīd “Chievo” turnīra kopvērtējumā ieņem pēdējo vietu ar mīnus diviem punktiem pēc trīs aizvadītām spēlēm. To laikā gan Veronas vienība vienreiz spēlēja neizšķirti, bet piedzīvoja divas neveiksmes.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par