Itālijas tiesa saglabā cietumsodu bijušajam Brazīlijas izlases futbolistam Robinju

19/01/2022 23:58
Robinju

Itālijas kasācijas tiesa ir noraidījusi bijušā Brazīlijas izlases futbolista Robinju apelāciju pret tiesas spriedumu, ar kuru viņam piespriests deviņu gadu cietumsods par sievietes izvarošanu 2013.gadā Milānā kopā ar vēl piecām personām. “Apelācija nav pieļaujama,” sacīja tiesas pārstāvis trešdien.

Joprojām nav skaidrs, vai 37 gadus vecais Robinju nonāks cietumā, jo viņš atrodas savā dzimtenē, un Brazīlija savus pilsoņus neizdod. Tomēr viņam var rasties problēmas, ja viņš pametīs valsti un Itālija izdos starptautisku aresta orderi.

Bijušais Madrides “Real” un “AC Milan” spēlētājs Robinju pirmo reizi tika notiesāts 2017.gadā Turīnā, kad tika atzīts par vainīgu toreiz 23 gadus vecās sievietes izvarošanā Milānas naktsklubā, kad bija viņu  piedzirdījis un padarījis bezpalīdzīgu.

Robinju advokāti iesniedza apelāciju, un Robinju noprotestēja savu vainu, Brazīlijas portālam “globoesporte” stāstot ar savu advokātu starpniecību, ka tās bija abpusēji gribētas seksuālās attiecības. Afēra lika Sanpaulu “Santos” klubam lauzt līgumu ar Robinju nedēļu pēc tā noslēgšanas, pakļaujoties sponsoru un līdzjutēju spiedienam.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Rihards Bukarts
17/05/2022 09:57

Rihards kā mērķis, Sotnieks kā skatītājs un kļūdu atkārtošana – septiņi novērojumi pēc PČ spēles pret Norvēģiju

“Kā komanda mēs varējām nospēlēt krietni labāk, bet pats galvenais ir tas, ka izcīnījām trīs punktus,” aptuveni šādas domas, varbūt pateiktas ar citu vārdu palīdzību, skanēja pēc Latvijas un Norvēģijas…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…