Itālijas treneru rokāde? Sari varētu nonākt “Juventus”, kamēr Alegri Londonā

Masimiljāno Alegri, sportazinas.com
Foto: Juventus FC

Respektablā Itālijas sporta laikraksta “La Gazette dello Sport” žurnālists Karlo Laudisa pavēstījis, ka tuvākajās 24 stundās Anglijas premjerlīgas vienība Londonas “Chelsea” vienosies par līguma laušanu ar galveno treneri Maurīsio Sari, kurš kļuvis par Itālijas granda Turīnas “Juventus” vakantā galvenā trenera amata galveno pretendentu.

Kā zināms, jau iepriekš regulāri izskanēja informācija, ka Sari pēc aizvadītās sezonas pametīs Krievijas miljardierim Romanam Abramovičam piederošo klubu. Anglijas premjerlīgā Sari vadītā komanda finišēja trešajā vietā, bet triumfēja UEFA Eiropas līgā, kur finālā ar 4:1 pārspēja citu Londonas klubu “Arsenal”.

Ar to bijis par maz, lai paliktu komandā arī gaidāmajā sezonā. Iepriekš vēstīts, ka komandas līdzjutēji un vadība nav bijuši apmierināti ar komandas spēles stilu un Sari darba metodēm. Tāpat trenerim neesot izdevies atrast kopigu valodu ar vienības līderiem, bet pats treneris uzskata, ka komandas vadība un fani nav pietiekami viņu atbalstījuši.

Sari uz Londonu pārcēlās 2018.gada vasarā, pēc tam, kad bija pametis “Napoli” vienību Itālijā.

“Sky Sports Italia” vēsta, ka 60 gadus vecais Sari varētu kļut par “Juventus” galveno treneri. Medijs ziņo, ka starp pusēm, ja Sari izdodas veiksmīgi atvadīties no “Chelsea”, tiks noslēgta vienošanās uz divām sezonām. Speciālists algā par sezonu saņems sešus miljonus eiro.

Zīmīgi, ka par Sari aizstājēju Londonā var kļūt no “Juventus” aizgājušais itālis , kurš ir jaunas darbavietas meklējumos. “Corriere dello Sport” vēsta, ka Alegri, kurš pēdējos piecus gadus strādāja Turīnā, ir galvenais kandidāts uz “Chelsea” trenera krēslu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par