Izcilais Biļalovs un “Ak Bars” neļauj Hārtlija vadītajai “Avangard” iekļūt finālā un panāk sērijas septīto dueli

13/04/2021 21:17
Timurs Biļalovs

Šodien Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) Austrumu konferences finālsērijas sestajā mačā Kazaņas “Ak Bars” ar 2:0 uzvarēja Boba Hārtlija trenēto Omskas “Avangard”. Tagad sērijā rezultāts kļuvis neizšķirts 3-3.

Pirmie divi periodi aizritēja bez gūtajiem vārtiem, bet trešās trešdaļas ievadā pēc Staņislava Galijeva piespēles “Ak Bars” uzbrucējs Kirils Petrovs raidīja ripu čeha Simona Hrubeca sargātajos vārtos. Otros vārtus uzvarētāju labā arī guva Petrovs, kurš ripu raidīja jau tukšos pretinieku vārtos. Hrubecs atvairīja 27 no 28 pretinieku metieniem, bet Kazaņas vienības vārtos Timurs Biļalovs tika galā ar visiem 19 “Avangard” spēlētāju metieniem.

Vakar Maskavas CSKA ar 2:0 pārspēja Sanktpēterburgas SKA, uzvarot Rietumu konferences finālsērijā ar 4-2, nodrošinot vietu Gagarina kausa izcīņas finālā. Fināla pirmā spēle tiks aizvadīta 18. aprīlī Maskavā.

Visas četras komandas regulārajā čempionātā savās konferencēs ieņēma pirmās divas pozīcijas. Šosezon KHL čempionātā piedalās 23 komandas – 11 Rietumu un 12 Austrumu grupās. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīja pa 60 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļuva Gagarina kausa izcīņā.