Izcilais Gutkovskis iekļauts ekstraklases kārtas simboliskajā izlasē

07/11/2022 15:25
Vladislavs Gutkovskis

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Vladislavs Gutkovskis, kurš sestdien guva četrus vārtus Polijas čempionāta mača pirmajā puslaikā, iekļauts ekstraklases 16.kārtas simboliskajā izlasē.

Gutkovskis sestdien guva četrus vārtus un kaldināja Čenstohovas “Rakow” uzvaru 7:1 pār Plockas “Wisla”. Gutkovskis ir tikai septītais futbolists ekstraklases vēsturē, kurš vienā puslaikā guvis četrus vārtus. Iepriekš to paveikuši seši Polijas futbolisti.

Latvijas uzbrucējs šajā ekstraklases sezonā pirmajās 14 spēlēs bija guvis tikai vienus vārtus un arvien retāk tika iekļauts komandas pamatsastāvā. Tomēr otro maču pēc kārtas viņš bija komandas starta vienpadsmitniekā un aizvadīja savu izcilāko puslaiku karjerā.

Kārtas “vienpadsmitniekā” iekļauti četri “Rakow” futbolisti – bez Gutkovska izlasē vietas nopelnīja arī pussargi Vladislavs Kočergins un Bartošs Novaks, kā arī aizsargs Frans Tudors. Gutkovskim uzbrukumā blakus vietu izpelnījies 2014.gada Pasaules kausa ieguvējs, poļu izcelsmes Vācijas futbolists Lukašs Podoļskis, kurš šajā kārtā ar vārtiem un rezultatīvu piespēli sekmēja Zabžes “Gornik” uzvaru.

“Rakow” ar 38 punktiem 16 spēlēs turnīrā tabulā ir drošā līderpozīcijā, tuvāko sekotāju Varšavas “Legia” apsteidzot par septiņiem punktiem.