Izdota Mairim Briedim veltīta repa dziesma

21/01/2018 10:01
string(56) "https://img.youtube.com/vi/v2yJqxQDL0M/maxresdefault.jpg"

Pašmāju reperis ar segvārdu “Labākais” sekojis apvienību “Olas” un “Transleiteris” piemēram, izveidojot repa dziesmu par kādu populāru Latvijas sportistu.

“Labākais”, šķiet, arī centīsies iegūt lielo slavu ar dziesmu “Mairis Briedis”. Dziesmas klipā pats mākslinieks repo boksa ringā un paralēli tiek atspoguļoti video no Brieža cīņām un treniņiem.

“Olas” ar dziesmu “Zemgus Girgensons” savulaik izpelnījās lielu slavu un viņu meldiņu atskaņoja pat “Sabres” arēnā. Vēlāk “Transleiteris” izveidoja parodiju par Girgensona dziesmu ar nosaukumu “Porziņģis” un arī tā kļuva populāra.

Redzēsim, kāda būs šī atskaņojuma nākotne…

Pieslēgties

Dienas fokusā

Taisons Fjūrijs
21/10/2021 18:19

Depresija, narkotikas un domas par pašnāvību – kā Fjūrijs īstenoja vienu no lielākajiem “kambekiem” sporta vēsturē

Britu boksa spīdeklis Taisons Fjūrijs ir pazīstams kā viens no mūsdienu labākajiem un slavenākajiem šī sporta veida pārstāvjiem. 2015. gadā viņš 27 gadu vecumā “supercīņā” pēc punktiem uzveica slaveno ukraini…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…