Izgāzies Strēlnieka pārstāvētās “Olympiacos” plāns pievienoties Adrijas līgā

Timma, Strēlnieks, sportazinas.com
Jānis Timma treniņā kopā ar Jāni Strēlnieku Foto: Olympiacos B.C.

Izjucis latviešu basketbolista Jāņa Strēlnieka pārstāvētās Grieķijas komandas Pirejas “Olympiakos” plāns pievienoties Adrijas līgai, vēsta “Eurohoops.net”.

Jau ziņots, ka “Olympiakos” pēc vairākām nesaskaņām ar Grieķijas čempionāta bija iecerējusi pievienoties Adrijas līgai. Pēc divu spēļu boikotēšanas Pirejas klubs tika pazemināts uz savas valsts otro līgu, bet jau pirms tam tas meklēja iespējas spēlēt citur.

“Olympiakos” izredzes pievienoties Adrijas līgai gan tika vērtētas skeptiski, tomēr nu tās piedzīvojušas jaunu triecienu, jo pēc “Eurohoops.net” informācijas nākamās sezonas plānu pamatīgi ietekmē 2020. gada Tokijas olimpiskās spēles.

Starptautiskā Basketbola federācija (FIBA) lūgusi, lai visi nacionālie čempionāti nebūtu ilgāki par 2020. gada 12.jūniju, ņemot vērā, ka vēl jāaizvada arī olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrs. Ja “Olympiakos” pievienotos Adrijas līgai, tas katram šī turnīra klubam nozīmētu papildus spēles, bet kalendāru vienkārši nebūtu iespējas izspēlēt līdz noteiktajiem datumiem.

Adrijas līga un “Olympiakos” gan cerīgi lūkojās uz potenciālo Grieķijas kluba iesaistīšanos turnīrā, jo tas varētu nest komerciālus panākumus. Tomēr ar nākamo sezonu apjomīgāku turnīru ar jau 34 spēļu kārtām grasās izspēlēt ULEB Eirolīga, kas atsevišķas Adrijas līgas komandas ar “Olympiakos” iesaistīšanos ievērojami noslogotu.

Strēlniekam līgums ar “Olympiakos” noslēdzas ar šo vasaru, bet interesi viņa pakalpojumos izrādot Spānijas klubs “Valencia Basket”, kas nākamsezon spēlēs Eirolīgā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par