Izglābšanās un fantastisks turpinājums – Graudiņa/Samoilova sasniedz ceturtdaļfinālu

22/08/2026 22:20
Nokopēts
Anastasija Samoilova un Tīna Graudiņa

Latvijas duets Tīna Graudiņa/Anastasija Samoilova sestdien Kanādā svinēja uzvaru pirmajā Profesionālās pludmales volejbola tūres (BPT) Monreālas “Elite 16” turnīra “play-off” pirmās kārtas spēlē.

Ar piekto numuru sacensībās izsētais Latvijas pāris ar 2-0 (22:20, 21:9) pārspēja ASV sportistes Korinu Kvigliju un Hloju Lorēnu (15.). Pirmajā setā Graudiņa/Samoilova izglābās no 15:19, kam sekoja dominējošs sniegums otrajā spēles daļā.

Ceturtdaļfinālā Graudiņa/Samoilova naktī uz svētdienu plkst. 2:00 pēc Latvijas laika tiksies ar turnīrā ar pirmo numuru izsētajām mājiniecēm Melisu Hjūmanu-Paredesu un Brendiju Vilkersoni.

Jau ziņots, ka D grupas mačos Latvijas pāris ar 2-0 (21:15, 21:15) pārspēja mājinieces Mariju-Aleksu Belanžē un Leju Molhausu (12.), ar 2-0 (23:21, 21:13) – amerikānietes Molliju Šovu un Molliju Filipsu (13.), bet ar 1-2 (21:14, 25:27, 11:15) zaudēja ASV duetam Džūlija Donlina/Leksija Denaburga (4.).

Vīriešu turnīrā pirmo “play-off” kārtu setdien pārvarēja ar otro numuru izsētais Latvijas pāris Mārtiņš Pļaviņš/Kristiāns Fokerots, kuri ceturtdaļfinālā sestdien plkst. 23:00 tiksies ar norvēģiem Annešu Mūlu un Kristianu Sērumu (3.).

    Pagaidām neviens nav komentējis