Izlaidis pēdējās 14 no 20 spēlēm, Bīls atgriežas “Wizards” sastāvā

18/01/2023 21:35
Bredlijs Bīls

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Vašingtonas “Wizards” spēlētājs Bredlijs Bīls šonakt atgriezīsies ierindā pēc piedzīvotā savainojuma, paziņojis klubs.

“Wizards” šonakt plkst. 2:30 pēc Latvijas laika spēkosies ar Kristapa Porziņģa bijušo komandu Ņujorkas “Knicks” un pēc 15 dienu pārtraukuma ierindā būs vienības rezultatīvākais spēlētājs. Bīls 3. janvāra mačā atsvaidzināja kreisās kājas augšstilba muskuļa savainojumu un kopš tā laika izlaidis piecas spēles. Kopumā trīskārtējais Zvaigžņu spēles dalībnieks veselības problēmu dēļ izlaidis pēdējos 14 no 20 mačiem.

Šosezon Bīls 24 spēlēs vidēji 34 minūtēs guvis 22,9 punktus, atdevis 5,2 rezultatīvas piespēles un izcīnījis 3,5 atlēkušās bumbas. Vašingtonas vienība ar 18 uzvarām un 26 zaudējumiem Austrumu konferencē atrodas 12.vietā.