Izlases aizsargs Rubīns vēlas turpināt spēlēt Zviedrijā

28/03/2024 22:15
Nokopēts
Kristiāns Rubīns

Latvijas hokeja izlases aizsargs Kristiāns Rubīns karjeru labprāt turpinātu Zviedrijas hokeja līgā (SHL), sarunā ar portālu “Hokejazinas.com” atklājis pats hokejists.

Jau vēstīts, ka pēc neiekļūšanas SHL “play-off” turnīrā “Modo” vienība paziņoja par to, ka nākamajā sezonā Rubīns komandu nepārstāvēs. Latvietis “Modo” pievienojās pirms pagājušās sezonas, 44 spēlēs atzīmējoties ar četriem vārtiem, sešām rezultatīvām piespēlēm un neitrālo lietderību. Savu pēdējo spēli viņš aizvadīja 17. februārī – mačā pret “Timra” Rubīns iemeta savus ceturtos vārtus, tomēr guva traumu un laukumā vairs nedevās.

“Ar aizvadīto sezonu Zviedrijā esmu apmierināts, taču vienmēr esmu bijis maksimālists. Arī pēc aizvadītā pasaules čempionāta bija sajūta, ka varēju nospēlēt vēl labāk. Esmu apmierināts ar savu un komandas sniegumu. No iekļūšanas izslēgšanas spēlēs mūs šķīra tikai viens punkts. SHL čempionātā spēlē ātru hokeju, laukuma izmēri ir lielāki nekā ASV, līdz ar to vajadzēja pierast pie spēles stila. Spēles bija interesantas, katrs mačs kā play-off sērijas septītā spēle, un ļoti reti varēja iepriekš paredzēt uzvarētāju,” par Zviedrijas līgu stāsta aizsargs.

“Jau sezonas noslēguma fāzē zināju, ka netiks turpināta sadarbība ar “MoDo”, bet klubs to paziņoja tikai nesen. Man patika spēlēt šajā klubā, bet laikam abām pusēm vēlmes nesakrita. Nekas traks nav noticis, tāda ir dzīve. Aģents sācis sarunas ar klubiem un tiklīdz būs kādi varianti, sekos arī komunikācija ar mani. Patlaban daudzās līgās norit izslēgšanas spēles un ir nedaudz jānogaida. Es izskatu dažādus variantus, bet Eiropā Zviedrija būtu kā primārais mērķis. Viss atkarīgs no piedāvājuma un manām vēlmēm. Jūtu, ka varu vēl attīstīties kā spēlētājs,” pārliecināts Rubīns.

Zviedrijas līgas “play-off” neiekļuvusī komanda šķiras no Latvijas “bronzas” izlases varoņa

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām