Izlases uzbrucējs guvis savainojumu Polijas čempionāta spēlē

21/02/2021 18:03
Vladislavs Gutkovskis

Polija

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Vladislavs Gutkovskis svētdien guva traumu Polijas ekstraklases 18.kārtas spēlē. Gutkovska pārstāvētā Čenstohovas “Rakow” viesos ar rezultātu 2:1 (1:1) pārspēja Lubinas “Zaglebie” komandu.

Latvijas futbolists bija viesu komandas sākumsastāvā, bet otrā puslaika sākumā pēc vienas no sadursmēm guva kājas savainojumu. Gutkovskis mača 52.minūtē pameta laukumu tikai ar “Rakow” personāla palīdzību. Gutkovskis šosezon 18 spēlēs guvis piecus vārtus. Jau pēc mēneša Latvijas izlasei jāaizvada pirmās spēles 2022.gada Pasaules kausa kvalifikācijas ciklā.

Mājiniekus 13.minūtē vadībā izvirzīja Patriks Šišs, bet 29.minūtē Ivi panāca 1:1. Uzvaru viesi svinēja, pateicoties Saša Baliča astoņas minūtes pirms pamatlaika beigām savos vārtos raidītajai bumbai.

Jau ziņots, ka pussargs Kristers Tobers sestdien spēlēja visas 90 minūtes, kamēr viņa pārstāvētā Gdaņskas “Lechia” mājās ar 2:0 uzvarēja Zabžes “Gornik”. Tikmēr rezervē palika Latvijas vārtsargs Šteinbors, kura pārstāvētā Belastokas “Jagiellonia” spēlēja 1:1 ar Belsko-Bjalas “Podbeskidzie”. Ar 31 punktu 18 mačos “Rakow” atrodas trešajā vietā turnīra tabulā, “Lechia” ar 26 punktiem ir piektā, bet septītā ar 25 punktiem ir “Jagiellonia”.

Šveice

Latvijas futbola aizsargs Mārcis Ošs svētdien nāca uz maiņu Šveices superlīgas spēlē, taču neglāba “Lugano” komandu no zaudējuma. Lugāno futbolisti savā laukumā ar rezultātu 2:3 (1:1) atzina “Lucern” pārākumu. Mājiniekus vadībā desmitajā minūtē izvirzīja Miroslavs Čovilo, bet pirmā puslaika kompensācijas laika otrajā minūtē Marvins Šulcs realizēja 11 metru soda sitienu un panāca 1:1.

Ošs spēlē iesaistījās 63.minūtē, bet divas minūtes vēlāk Matia Botani atguva mājiniekiem vadību. Pagalam neveiksmīgas Lugāno komandai bija spēles pamatlaika pēdējās desmit minūtes, kurās Varols Tasars guva divus vārtus, mājiniekiem atņemot trīs punktus un atstājot uz nulles.

Tikmēr uzbrucējs Roberts Uldriķis sakrāto brīdinājumu dēļ nepiedalījās spēlē, kurā viņa pārstāvētā “Lugano” viesos cīnījās neizšķirti 1:1 (1:1) ar “Zurich”. “Lugano” ar 27 punktiem 21 spēlē turnīra tabulā ieņem piekto vietu, kamēr “Sion” ar 22 punktiem ir priekšpēdējā starp desmit komandām.