Izlietais ūdens netiek sasmelts – “Zemgale”/LLU piedzīvo pirmo zaudējumu “Mestis” līgā

04/10/2022 20:56

Latvijas čempionvienība hokejā “Zemgale”/LLU šodien Somijas pēc spēka otrajā čempionātā jeb “Mestis” līgā piedzīvoja pirmo zaudējumu. Jelgavnieki izbraukumā ar rezultātu 0:3 piekāpās pagājušās sezonas vājākajai komandai Tamperes “KooVee”.

Pirmajā izbraukuma spēlē “aukstu dušu” “Zemgale”/LLU hokejisti saņēma jau mača pašā sākumā, kad spēles 47. sekundē pēc pretinieku “virpuļa” jelgavnieku aizsardzības zonā ripu praktiski tukšos vārtos raidīja Oko Kangasniemi. Pirmās 20 minūtes viesiem padevās pavisam neveiksmīgas – vairākas kļūdas savā aizsardzības zonā. Vispirms Samu Markula un pēc tam perioda izskaņā Verneri Metsenens jelgavniekus par to sodīja, tobrīd panākot jau 3:0.

Vienu reizi mača trešajā periodā “Zemgale”/LLU hokejisti spēja uzlauzt “KooVee” vārtsarga Samu Pakarinena cietoksni, taču tie netika ieskaitīti.

“Zemgale”/LLU vārtos Ēriks Vītols tika galā ar 23 metieniem, kamēr otrā laukuma galā ar visiem 27 jelgavnieku metieniem galā tika Samu Pakarinens. Abas komandas Tamperē rīt tiksies atkārtoti.

Pēc trim spēlēm “Zemgale”/LLU ar sešiem punktiem ieņem septīto vietu 14 komandu konkurencē. Latvijas čempione “Mestis” līgas pamatturnīrā četru apļu turnīrā aizvadīs 52 spēles. 26 no šīm cīņām norisināsies “Zemgale/LLU” ledus hallē Jelgavā.