IZM “ieslēdz atpakaļgaitu” un nodrošinās finansējumu Ostapenko, Neilandam un Skujiņam

15/03/2023 16:18
Nokopēts
Aļona Ostapenko

Latvijas Izglītības un zinātnes ministre (IZM) Anda Čakša savā “Facebook” kontā paziņojusi par grozījumiem, kas novērsīs pabalsta aizturēšanu tenisistei Aļonai Ostapenko, kā arī riteņbraucējiem Kristam Neilandam un Tomam Skujiņam.

Iepriekš jau vēstīts, ka, saskaņā ar Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) līgumu ar IZM, LOK pagājušajā nedēļā lēma par finansējuma pārtraukšanu Ostapenko, Skujiņam, Neilandam un vēl divām tenisistēm, jo LOK sēdē tika konstatēts, ka šie sportisti piedalījušies komersacensībās ar Krievijas un Baltkrievijas atlētiem. Sākotnēji tika paredzēts, ka ar šo martu tiks apturēta ikmēneša pabalsta izmaksa, taču IZM savu nostāju ir mainījusi.

“Izvērtējot apstākļus, kas saistīti ar finansiālā pabalsta aizturēšanu Latvijas Olimpiskās vienības sportistiem Aļonai Ostapenko, Tomam Skujiņam un Kristam Neilandam, kā arī uzklausot Latvijas Riteņbraukšanas federācijas un Latvijas Tenisa Savienības viedokli, Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar LOK ir sagatavojusi grozījumus līgumā par valsts finansiālo atbalstu Latvijas Olimpiskās vienības sportistiem. Grozījumi no šodienas paredz novērst pabalsta aizturēšanu minētajiem sportistiem un nodrošinās pilnu finansējuma apjomu,” paziņojusi Čakša.

TOP notikumi
1
X
2
1.46
4.39
7.23
1.26
6.23
10.46
3.17
4.33
2.11
4.35
3.52
1.86
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām