Izmaiņas hokeja izlasei – atcelts novembrī Latvijā paredzētais pārbaudes turnīrs

25/09/2023 14:31
Nokopēts
Latvijas hokeja izlase

Starptautiskās ledus hokeja federācijas (IIHF) noteiktajā novembra pārtraukumā Latvijas hokeja izlase aizvadīs divas pārbaudes spēles pret Francijas valstsvienību, vēsta Latvijas Hokeja federācija (LHF).

Harija Vītoliņa vadītā komanda ar Francijas komandu spēkosies 9. un 10. novembrī. Abi mači plkst.19:00 norisināsies Daugavas ledus hallē.

Sākotnēji novembrī Latvijā bija paredzēts četru nāciju pārbaudes turnīrs, tomēr tehniski iemeslu dēļ uz Latviju nevarēs ierasties Norvēģija, kas finansiālu apsvērumu dēļ šogad atcēlusi vairāku valstsvienību darbību, un Dānija. Līdz ar to turnīru, ko LHF sākotnēji plānoja aizvadīt Liepājā, nolēma atcelt, un par labu lemt divām pārbaudes spēlēm ar Franciju. LHF tāpat informē, ka mači nenotiks “Arēnā Rīga”, jo halle šajās dienās nav pieejama.

Francijas izlase būs Latvijas valstsvienības pretiniece arī nākamā gada pasaules čempionātā, kurš norisināsies Čehijas pilsētās Prāgā un Ostravā.  Latvijas hokeja valstsvienība pirms mačiem ar Francijas izlasi aizvadīs trīs dienu treniņus Daugavas ledus hallē.

Nākamajā IIHF pārtraukumā, decembrī izlase dosies uz Slovākiju, kur paredzētas divas pārbaudes cīņas. Pēc tam valstsvienība kopā sanāks jau pavasarī, kur uzsāks gatavošanos 2024. gada pasaules čempionātam.

2023. gada PČ bronzas medaļas ieguvēja Latvija nākamajā čempionātā spēlēs vienā apakšgrupā ar ASV, Slovākiju, Zviedriju, Vāciju, Franciju, Kazahstānu un Poliju.

Krīze Norvēģijas hokejā – tiek apturēta vairāku izlašu darbība

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām