Izvarošanas skandāls, kurā bija minēts Ronaldu vārds, noslēdzies par labu futbolistam

Krištianu Ronaldu, sportazinas.com
Krištianu Ronaldu Foto: BBC

Izvarošanas skandāls, kurā bija minēts portugāļu futbola superzvaigznes vārds, noslēdzies par labu futbolistam. Medijs AP ziņo, ka Ronaldu netiks piespriests sods pēc tam, kad viņš tika apsūdzēts kādas sievietes izvarošanā.

Lasvegasas policija pagājušā gada oktobra sākumā atsāka izmeklēšanu pret Ronaldu par apsūdzībām izvarošanā. Runa bija par 2009. gada jūnijā notikušo incidentu starp futbolistu un bijušo amerikāņu modeli Katrīnu Majorgu, kura apgalvoja, ka portugālis viņu 2009. gada 13. jūnijā izvaroja Lasvegasas viesnīcas luksusa numurā.

Izmeklētāji izskatīja jaunāko informāciju, kuru bija ieguvusi policija, tomēr Ronaldu nevar tikt piespriests sods, jo Majorgas apgalvojumi nav pierādāmi. Līdz ar to portugālis ticis cauri sveikā, neskatoties uz to, ka abiem bijušas seksuālas attiecības. To apstiprinājis futbolista advokāts Pīters Kristiansens, kurš apgalvojis, ka to nevarot traktēt kā izvarošanu.

Ronaldu šādu apsūdzību noliedza tomēr vēlāk, pētot lietas detaļas, atklājies, ka starp abiem bija noslēgta vienošanās. Vācijas žurnāls “Der Spiegel” bija ieguvis Majorgas liecības un citus faktus, kuros tika apgalvots, ka savulaik Ronaldu ar bijušo modeli noslēdzis konfidencialitātes līgumu, lai viņa klusētu par notikušo. Tika minēts, ka Ronaldu samaksājis Majorgai vairāk nekā 320 000 eiro kompensāciju.

Majorga apgalvoja, ka klusēšanas līgumu noslēgusi, jo bija nobijusies, ka, publiski runājot par notikušo, saņems sabiedrības pazemojumu. Tomēr pagājušajā gadā viņa vērsās Nevadas štata tiesā ar 32 lapaspušu iesniegumu, vainojot Ronaldu izvarošanā.

Ronaldu piecas reizes ir atzīts par gada pasaules labāko futbolistu. 2018. gada vasarā viņš no Madrides “Real” komandas pārcēlās uz Turīnas “Juventus”, kas par portugāli samaksāja 100 miljonus eiro.

Ronaldu jau ilgu laiku ir draudzene Horhina Rodrigesa un viņam ir četri bērni.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par