J. Ikaunieks: Izlase noteikti nav vieta, kur vajadzētu iespringt par savu individuālo statistiku

22/02/2022 18:21
Nokopēts
Jānis Ikaunieks

Latvijas futbolists Jānis Ikaunieks šobrīd Somijas kluba KuPS rindās gatavojas jaunajai sezonai. Kamēr sezona vēl tikai tuvojas atklāšanas brīdim, Ikaunieks sarunā ar Latvijas Futbola federāciju (LFF) stāstīja par viņa aktuālo situāciju klubā, traumu un motivāciju, kā arī ieskatījās gaidāmajās aktualitātēs izlases sakarā. Pilna saruna lasāma ŠEIT.

Pievērsīsimies nedaudz arī izlasei! Šobrīd tu ar Artūru Zjuzinu esi dalīti rezultatīvākais aktīvais futbolists mūsu valstsvienībā. Katram no jums ir pa septiņiem vārtiem izlases kreklā. Kad grasies izvirzīties vienvadībā?
Cerams, ka jau nākamajā sasaukumā (smaida).

Vispār vārtu gūšana ir viens no taviem uzdevumiem izlasē? Vai tev tomēr ir citas pamatfunkcijas?
Protams, ka gūt vārtus vienmēr ir patīkami. Bet izlase noteikti nav vieta, kur vajadzētu iespringt par savu individuālo statistiku. Mēs tomēr spēlējam par Latvijas izlasi. Svarīgākais ir uzvarēt un gūt komandas panākumu. Bet golus gūt vienmēr ir ļoti patīkami.

Kā tev liekas – kurš no mūsu uzbrucējiem – Vlads, Roberts vai varbūt Raimonds – pirmais sasniegs desmit gūto vārtu robežu izlasē un apsteigs tevi?
Es ceru, ka tad, kad viņiem būs desmitais gols izlases kreklā, man jau būs vairāk tobrīd (iesmejas). Ceru, ka visi trīs sasniegs desmit vārtu atzīmi, ka izlasei būs daudz vārtu, būs daudz patīkamu brīžu mums visiem un ka dažus vārtus viņi iesitīs pēc manām piespēlēm. Ja man tagad būtu jāliek likme par to, kurš to izdarīs pirmais, es laikam liktu tomēr uz Gutkovski.

TOP notikumi
1
X
2
4.4
4.33
1.66
4.75
4.2
1.63
3.1
3.75
2.15
3.6
3.4
2.05
5.5
3.8
1.63
5.25
4.2
1.58
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām