Ja Durants pievienosies “Knicks”, tiks izveidots viņa TV šovs

01/05/2019 12:34

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Goldensteitas “Warriors” uzbrucējam Kevinam Durantam vasarā pārceļoties uz Ņujorkas “Knicks” komandu, varētu tikt izveidots viņa personīgais televīzijas šovs, vēsta “New York Post”.

“Knicks” TV reitingi “MSG Network” televīzijā, kas pieder kluba īpašniekam Džeimsam Dolana, nokrituši par iespaidīgiem 38 procentiem, salīdzinot ar iepriekšējo sezonu. Tam par pamatu tiek minēta kārtējā neizteiksmīgā sezona (“Knicks” finišēja ar bilanci 17-65, paliekot pēdējā vietā līgā) un Kristapa Porziņģa aizmainīšana uz Dalasas “Mavericks”.

Pēc medija rīcībā esošās informācijas, ja Durants pievienosies “Knicks”,  viņam būs iespēja vadīt pašam savu šovu, līdzīgi kā tas ir ar citu līgas superzvaigzni Lebronu Džeimsu un viņa raidījumu “The Shop”. Attiecīgās industrijas profesionāļi jau ir sākuši pie tā strādāt, jo uzskata, ka Durants var ievērojami uzlabot televīzijas reitingus.

Vairāki ASV mediji iepriekš vēstījuši, ka ticamākā nākamā pieturvieta Durantam, kurš vasarā kļūs par neierobežoti brīvo aģentu, ir tieši “Knicks” organizācija.

Zīmīgi, ka Durants jau labu laiku iepriekš ir pārrakstījis savu uzņēmumu bāzešanās vietas uz Ņujorku, kas tiek minēts kā vēl viens no argumentiem, kāpēc viņš vasarā varētu pārcelties uz “Knicks”.

Pieslēgties

Dienas fokusā

10/05/2021 20:31

Merzļikins par “Blue Jackets” vārtsargiem: Neviens nav muļķis, nedomāju, ka mēs abi ar Korpisalo paliksim šeit

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” vārtsargs Elvis Merzļikins pēc aizvadītās sezonas izteicis komentārus par atlaisto treneri Džonu Totorellu, kā arī vērtējis komandas situāciju vārtsargu līnijā. Elvis Merzlikins…