Ja “Juventus” neizstāsies no Superlīgas projekta, tad klubu varētu izslēgt no Itālijas A sērijas

10/05/2021 18:04

Itālijas futbola klubam Turīnas “Juventus” draud izlēgšana no Itālijas A sērijas, ja komanda neizstāsies no plānotā Superlīgas projekta, pavēstījis Itālijas futbola asociācijas prezidents Gabriele Gravina.

“Juventus” bija viena no 12 komandām, kas apvienojās, lai izveidotu Superlīgu. Vēlāk šo ieceri izjauca sešu Anglijas premjerlīgas izstāšanās no projekta, saskaroties ar milzīgu fanu spiedienu. Tādu pašu soli izdarīja arī Milānas “Inter”, “AC Milan” un Madrides “Atletico”, bet “Juventus” kopā ar Madrides “Real” un “Barcelona” joprojām nav izstājušās no Superlīgas idejas.

“Noteikumi ir skaidri,” izteicies Gravina. “Ja pirms nākamās sezonas “Juventus” joprojām būs daļa no Superlīgas projekta, tad viņiem nebūs ļauts piedalīties A sērijā. Faniem tas būtu kauns, bet šeit ir noteikumi, kas visiem ir vienādi.”

Jau vēstīts, ka UEFA nolēmusi, ka nākamsezon no klubu ieņēmumiem ieturēs 5%, kas kalpos par sodu vēlmei sašķelt Eiropas futbola sabiedrību. Vēl bez ieturētajiem 5% klubi pa visiem kopā bērnu un jauniešu futbola attīstībai ziedos 15 miljonus eiro. Ar šādu lēmumu nav mierā “Barcelona”, “Real” un “Juventus”, tādējādi klubiem draud sankcijas. Sliktākajā gadījumā komandas var tikt izslēgtas no UEFA Čempionu līgas.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Žoels Embīds
20/06/2021 20:23

Embīdam piespriež naudas sodu, “Hawks” centru diskvalificē uz vienu spēli

Nacionālā basketbola asociācija (NBA) pieņēmusi vairākus lēmumus par kautiņa dalībniekiem spēlē starp Filadelfijas “76ers” un Atlantas “Hawks”. “Play-off” otrā raunda sestās spēles starp “76ers” un “Hawks” (104:99) pēdējā ceturtdaļā vienā…