Ja “Wizards” kļūs par čempioni, Dinvidijam tiks izmaksāta simboliska prēmija ar viena centa monētām

12/08/2021 11:12
Nokopēts
Spensers Dinvidijs

Visai interesants punkts iekļauts amerikāņu basketbolista Spensera Dinvidija līgumā ar latviešu basketbolista Dāvja Bertāna pārstāvēto Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienību Vašingtonas “Wizards”, ziņo “The Athletic”.

Iepriekš vēstīts, ka augusta sākumā piecas sezonas Bruklinas “Nets” pavadījušais amerikānis tika aizmainīts uz “Wizards”, viņa līgums ar komandu ir spēkā uz trīs gadiem, tā vērtība ir 54 miljoni dolāru. “The Athletic” noskaidrojis, ka kontraktā ir ierakstīts punkts par prēmiju viena dolāra apmērā, kura tiks izmaksāta ar viena centa monētām, ja komanda kļūs par čempioni. “Wizards” vadība sākotnēji domāja, ka tas ir joks, taču, saprotot, ka Dinvidijs runā nopietni, kļuva skaidrs, ka tas ir, iespējams, visu laiku mazākais bonuss, kāds ir ticis iekļauts spēlētāja kontraktā.

Pēdējo reizi Vašingtonas komanda titulu izcīnīja 1977./1978. gada sezonā, kad tā vēl spēlēja ar nosaukumu “Bullets”. Gadu vēlāk tā pagaidām pēdējo reizi iekļuva finālā.

Aizvadītajā sezonā Dinvidijs savainojuma dēļ paspēja aizvadīt vien trīs spēles “Nets” rindās, atzīmējoties ar vidēji 6,7 punktiem, 9,3 atlēkušajām bumbām un 6,0 piespēlēm. Savukārt 2019./2020. gada sezona viņam bija karjeras rezultatīvākā, jo 64 pamatturnīra mačos spēlētājs izcēlās ar caurmērā 20,6 punktiem.

Karjeras sākumā amerikānis no 2014. līdz 2016. gadam spēlēja Detroitas “Pistons” vienībā, kura 2014. gada draftā viņu izvēlējās otrajā kārtā ar 38. numuru.

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām