“Jagiellonia” noraida baumas par Šteinbora iespējamo kluba pamešanu

08/01/2021 16:18

Polijas ekstraklases komanda Belastokas “Jagiellonia”, kurā par vārtu drošību rūpējas Pāvels Šteinbors, piektdien kliedējusi baumas par Latvijas vārtsarga došanos uz citu klubu. Belastokas komanda piektdien savā mājaslapā publicēja atbildi baumām par to, ka Šteinbors varētu pamest komandu, jo nespējis izkonkurēt savus partnerus.

“Jagiellonia” nepārprotami norādīja, ka vārtsargam ar klubu ir spēkā esošos līgums, tāpēc nav paredzēta Šteinbora došanās uz citu komandu. Tāpat komanda norādīja, ka Šteinbors kopā ar pārējiem futbolistiem uzsācis gatavošanos sezonas atlikušajai daļai. Zināms, ka vārtsargs kopā ar klubu svētdien dosies uz Turciju, kur paredzēta treniņnometne.

Šteinbors pagājušā gada nogalē guva savainojumu, taču pēc komandas paziņojuma noprotams, ka vārtsargs būs gatavs atgriezties sastāvā turpmākajos mačos. Pagājušā gada jūlijā Šteinbors ar Belastokas klubu parakstīja divu gadu līgumu, bet iepriekšējā sezonā viņš spēlēja citā šī čempionāta klubā Gdiņas “Arka”.

“Jagiellonia” Polijas ekstraklasē nākamā spēle paredzēta 30.janvārī pret Kristera Tobera pārstāvēto Gdaņskas “Lechia”. Belastokas komanda 14 spēlēs iekrājusi 20 punktus un ieņem septīto vietu. Pozīciju zemāk ir Tobera komanda, kuras rēķinā 19 punkti.

Pieslēgties

Dienas fokusā

20/04/2021 21:51

CSKA neatstāj variantus Hārtlija vadītajai “Avangard” un panāk izlīdzinājumu finālsērijā

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Maskavas CSKA šodien panāca izlīdzinājumu Gagarina kausa izcīņas finālsērijā. CSKA ar 3:0 apspēlēja Latvijas hokeja izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadīto Omskas “Avangard”, sērijā rezultātam…