Jagodinskis palīdz “Hoverla” cīnīties neizšķirti Ukrainas čempionāta spēlē

08/08/2015 18:59

Užhoroda (Ukraina), 8.aug., LETA. Latvijas futbola izlases aizsargs Vitālijs Jagodinskis sestdien palīdzēja Užhorodas “Hoverla” komandai Ukrainas čempionāta ceturtās kārtas spēlē dramatiskā duelī savā laukumā cīnīties neizšķirti 1:1 (0:0) ar Zaporožjes “Metallurg” vienību.

Lielāko daļu mača rezultāts palika neatklāts, bet 78. un 79.minūtē abas komandas īsā laikā palika nepilnos sastāvos. Turpinājumā 80.minūtē “Hoverla” komandu vadībā izvirzīja Andrejs Curikovs, kurš realizēja 11 metru soda sitienu, bet 88.minūtē izlīdzinājumu viesiem panāca Aleksandrs Kapļijenko.

Jagodinskis laukumā pavadīja visas 90 minūtes.

Četrās šīs sezonas spēlēs “Hoverla” trīs reizes cīnījusies neizšķirti.

Čempionāta kopvērtējumā pašlaik līderes ir slavenās Doņeckas “Šahtar” un Kijevas “Dinamo” komandas, kas guvušas pa deviņiem trijos mačos, bet “Hoverla” ar trim punktiem četrās cīņās atrodama 11.pozīcijā 14 vienību konkurencē.

Pašlaik 23.gadus vecais Jagodinskis neilgi pirms sezonas pagarināja līgumu ar Ukrainas futbola flagmani Kijevas “Dinamo”. Jaunā vienošanās paredz, ka kontrakts noslēgsies 2018.gadā. Lai gan pirmssezonas laikā aizsargs aizvadīja “Dinamo” rindās vairākas pārbaudes spēles, sastāvā viņš nostiprināties nespēja, tāpēc tika no jauna izīrēts “Hoverla” vienībai. Šajā komandā Jagodinskis aizvadīja jau visu iepriekšējo sezonu.

Jagodinskis “Dinamo” klubam pievienojās 2012.gadā, sākumā spēlējot kluba otrajā komandā, bet pēc tam pārceļoties uz “Hoverla”.