Jagodinskis: Tā ir katastrofa… Tādus vārtus vēl nekad nebiju ielaidis

RFS, sportazinas.com
Foto: LETA/Z.Bitere

Latvijas futbola klubs tādu rezultātu, kāds tas bija UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas pirmajā kārtā pret Slovēnijas komandu Ļubļanas “Olimpija”, nebija pelnījis, uzskata šīs vienības aizsargs .

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka RFS ceturtdien savā laukumā dramatiskā UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas pirmās kārtas atbildes mačā ar 0:2 zaudēja Latvijas izlases aizsarga Vitālija Maksimenko pārstāvētajai Ļubļanas “Olimpija” un neiekļuva nākamajā atlases kārtā, jo divu spēļu summā cieta neveiksmi ar 3:4.

Abus vārtus rīdzinieki ielaida pirmā un otrā puslaika kompensācijas laikā.

“Tā ir katastrofa. Tādus vārtus vēl nekad nebiju ielaidis. Negribu teikt, ka mēs spēlējām, lai nosargātu rezultātu. Galvenais bija neielaist vārtus, bet sanāca kā sanāca. Apsveicu “Olimpija” ar iekļūšanu nākamajā kārtā. Slovēnijā mums paveicās, bet Rīgā – viņiem,” pēc mača teica Jagodinskis.

“Ja pirmajā puslaikā viņiem bija viens sitiens pa vārtiem un vieni vārti, tad grūti teikt, ka rezultāts bija godīgs. Pirmajā puslaikā viņiem vispār nebija momentu. Turklāt man šķita, ka tur bija noteikumu pārkāpums. Nezinu, kāpēc tiesnesis nenosvilpa. Daži futbolisti tajā brīdī apstājās un gaidīja svilpi, kas tā arī nebija,” atzina aizsargs.

Jagodinskis atklāja, ka līdz pirmā puslaika beigām viss ritējis pēc RFS plāna, bet ielaistie vārti visu sabojājuši.

“Ja neielaistu pirmos vārtus, viss būtu citādāk. Tomēr pēdējās minūtes abos puslaikos ir pašas bīstamākās minūtes spēlē. Jābūt 100% koncentrācijai,” norādīja RFS futbolists. “Domāju, baidījāmies ielaist vārtus. Beigās tos arī ielaidām. Tādu rezultātu atbildes spēlē nebijām pelnījuši. Par to esmu pārliecināts.”

Pagājušajā nedēļā notikušajā abu komandu pirmajā spēlē RFS viesos izcīnīja negaidītu uzvaru ar 3:2.

RFS vienībai šī bija debija Eirokausos.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par