Jāgrs kaldina ”Flames” uzvaru, ar leikēmiju sasirgušais Boils emocionāls pēc pirmajiem vārtiem

10/11/2017 10:10
boils, sportazinas

Šonakt Nacionālajā hokeja līgā (NHL) tika aizvadītas kārtējās regulārā čempionāta spēles. Savus pirmos vārtus jaunā kluba rindās guva dzīvā leģenda Kalgarī ”Flames” sastāvā, 45 gadus vecais Jaromīrs Jāgrs, palīdzot savai komandai izcīnīt uzvaru 6:3 pret Detroitas ”Red Wings”.

Jāgrs ne tikai guva vārtus, bet arī ar rezultatīvu piespēli palīdzēja Markam Jankovskim gūt pirmos komandas vārtus. Pirmajā trešdaļā, pateicoties Džonija Gudro vārtiem, rezultāts vēstīja 2:0, bet pēc otrā spēles nogriežņa tablo vēstīja 5:3 Kalgarī labā. Gudro otrais vārtu guvums trešajā trešdaļā pielika punktu mačam un ”Flames” tika pie devītās uzvaras 16 spēlēs.

Citā spēlē Ņūdžersijas ”Devils” piekāpās ambiciozajai Edmontonas ”Oilers” 2:3. Šajā spēlē Edmontonai papildlaikā uzvaru pēc Konora Makdeivida piespēles izrāva vācietis Leons Draizaitls, bet zīmīgs mačs izvērtās Braienam Boilam, kuram nesen atklāja leikēmiju jeb balto asins šūnu vēzi.

”Vēl nekad nebiju raudājis pēc vārtu guvuma!” Emocionāls pēc spēles bija Boils, kurš guva komandas pirmos vārtus. ”Mans tas nozīmē visu. Pirms spēles runāju pa telefonu ar ģimeni un esmu laimīgs, ka, pateicoties viņiem, varu piecelties un palīdzēt komandai gūt vārtus.”

Citās spēlēs Filadelfijas ”Flyers” pārspēja Čikāgas ”Blackhawks” 3:1, Minesotas ”Wild” tika galā ar Monreālas ”Canadiens” 3:0, un Anaheimas ”Ducks” uzveica Vankūveras ”Canucks” 4:1. Pie uzvarām tika arī līgas spēcīgākās komandas. Austrumu konferences līdere Tampabejas ”Lightning” uzvarēja Losandželosas ”Kings” 5:2, bet Rietumu konferences pirmā vieta Sentluisas ”Blues” tika galā ar Arizonas ”Coyotes” 3:2.