Jagrs: KHL man ir interesanta

Jaromīrs Jāgrs - NHL - Sportazinas.com
Jaromīrs Jāgrs - NHL - Sportazinas.com

Iepriekš medijos parādījās informācija, ka Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Ņižņekamskas “Neftehimik” izrāda nopietnu interesi par leģendārā Jaromīra Jagra pakalpojumiem.

Kluba ģenerāldirektors šo faktu apstiprināja. Tāpat arī Jagrs, tikai sniedzot sīkākus paskaidrojumus.

“Neesmu runājis ne ar vienu no kluba vadības, bet, iespējams, to ir darījis kāds no maniem pārstāvjiem. Iespējams, šobrīd notiek pārrunas šajā virzienā,” iesāka leģendārais čehs.

Jagrs turpināja: “Neskatoties uz to, es vēljoprojām vēlos parakstīt līgumu ar NHL klubu. Tā ir mana prioritāte. Šobrīd vedam sarunas ar trīs četriem klubiem. Kamēr nebūs pilnas skaidrības par NHL, neskatīšos Eiropas virzienā. Bet KHL man liekas interesanta.”

Nobeigumā uzbrucējs pieskārās arī olimpisko spēļu tēmai. Kā zināms, tad šajā olimpiādē nepiedalīsies NHL hokejisti.

“Ja es nespēlēšu NHL, noteikti vēlos pārstāvēt nacionālo izlasi olimpiskajās spēlēs. Bet lai iekļūtu izlases sastāvā, man ir jāspēlē iespējami spēcīgākajā līgā aiz NHL. Un tā, kā reiz, ir KHL,” uzskata Jagrs.

Čeha statistika NHL ir vairāk nekā iespaidīga. Kopumā 1711 NHL aizvadītā spēlē Jaromirs Jagrs guvis 1914 (765+1149) punktus, bet 208 izslēgšanas spēlēs atzīmējies ar 201 (78+123) punktu. NHL visulaiku rezultatīvāko spēlētāju sarakstā Jagrs ieņem otro vietu, bet līdera godā ar 2857 punktiem stabili mājo Veins Greckis. 45 gadus vecajam uzbrucējam vajag nospēlēt tikai 56 spēles, lai apsteigtu Gordiju Hovu un kļūtu par līgas visvairāk aizvadījušo spēļu līderi.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar