Jagru uzrunājusi KHL vienība

Foto: nhl.com

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Ņižņekamskas “Neftehimik” izrāda nopietnu interesi par leģendārā Jaromīra Jagra pakalpojumiem.

Šo informāciju žurnālistiem apstiprināja arī kluba ģenerāldirektors Rails Jakupovs: “Tā ir taisnība. Mēs esam ļoti ieinteresēti Jagra pakalpojumos. Esam jau uzrunājuši viņu, bet caur ko notiek sarunas atklāt nevaru un sīkāk vairs neko arī nevaru komentēt. Jagrs zina par mūsu interesi, kas ir nopietna. Šobrīd gaidam uz viņa lēmumu. Bet, manuprāt, viņš līdz pēdējam gaidīs piedāvājumus no NHL.”

Šobrīd 45 gadus vecais čehu hokejists ir bez līguma. Iepriekš izskanēja informācija, ka Jagrs ir tuvu līguma parakstīšanai ar Kalgarī “Flames” komandu. Tika ziņots, ka puses apspriež iespējas noslēgt viena gada līgumu par 3,7 miljoniem ASV dolāru.

Tāpat Jagrs iepriekš neizslēdza iespēju karjeru turpināt KHL. Šobrīd NHL par viņu interese nav liela, bet pats uzbrucējs cer, ka tomēr atradīs darbu Ziemeļamerikā, kas ir viņa prioritāte.

Kopumā 1711 NHL aizvadītā spēlē Jaromirs Jagrs guvis 1914 (765+1149) punktus, bet 208 izslēgšanas spēlēs atzīmējies ar 201 (78+123) punktu. NHL visulaiku rezultatīvāko spēlētāju sarakstā Jāgrs ieņem otro vietu, bet līdera godā ar 2857 punktiem stabili mājo Veins Greckis. 45 gadus vecajam uzbrucējam vajag nospēlēt tikai 56 spēles, lai apsteigtu Gordiju Hovu un kļūtu par līgas visvairāk aizvadījušo spēļu līderi.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar