Jakam lielākais spēles laiks komandas zaudējumā, neveiksme arī Indrašim un “Vityaz”

18/09/2021 20:16
Jānis Jaks

Šodien Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) norisinājās vairākas spēlēs. Vienā no tām Jāņa Jaka pārstāvētā “Sochi” vienība ar 0:1 zaudēja Kazaņas “Ak Bars” hokejistiem.

Jaks uz ledus pavadīja 19 minūtes un 38 sekundes, kas bija lielākais spēles laiks starp visiem “Sochi” hokejistiem. Aizsargs izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un nopelnīja vienu noraidījumu. “Ak Bars” vienībai uzvarai pietika ar Kirila Petrova trešajā periodā gūtajiem vārtiem.

Citā duelī Miks Indrašis un Maskavas apgabala “Vityaz” ar 2:5 atzina Ņižņekamskas “Neftekhimik” pārākumu. Latvietis laukumā bija 16 minūtes un 33 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu, zaudēja vienīgo iemetienu, kā arī izpildīja vienu spēka paņēmienu. “Neftekhimik” rindās ar vārtu guvumiem izcēlās Timurs Hafizovs, Jegors Popovs, Marats Hairuļins, Aleksejs Puzanovs un Andrejs Čiviļevs, bet “Vityaz” sastāvā atzīmējās Vjačeslavs Ļeščenko un Daniels Audets.

Vēl šodien zaudējumu cieta Sanda Ozoliņa trenēta Ņižņijnovgordas “Torpedo”, kas ar 3:4 piekāpās Jaroslavļas “Lokomotiv”. Tikmēr uzvaras svinēja Magņitogorskas “Metallurg” (6:2 pret Habarovskas “Amur”), Ufas “Salavat Yulaev” (1:0 pret Minskas “Dinamo”), Čeļabinskas “Traktor” (4:1 pret Pekinas “Kunlun Red Star”) un Helsinku “Jokerit” (3:2 pēcspēles metienu sērijā pret Nursultanas “Barys”).