Jakam otrs lielākais spēles laiks; Indrašis nepiedalās nevienā no četriem “Vityaz” vārtu guvumiem

25/09/2021 19:34
Miks Indrašis

Šodien Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) risinājās Latvijas hokejistu pārstāvēto komandu cīņas. Jānis Jaks un “Sochi” piedzīvoja kārtējo neveiksmi, ar 2:4 zaudējot Helsinku “Jokerit”, kamēr Miks Indrašis un Maskavas apgabala”Vityaz” ar 4:1 pārliecinoši uzveica Habarovskas “Amur”.

Jaks laukumā pavadīja 20 minūtes un vienu sekundi, kas bija otrs lielākais spēles laiks komandā. Viņš šajā mačā izdarīja vienu metienu pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku raidījumu, kā arī izpildīja divus spēka paņēmienus. Latvietis arī izpelnījās vienu noraidījumu. Jakam šosezon 11 mačos ir viens vārtu guvums un divas rezultatīvas piespēles.

Soču vienības rindās ar vārtu guvumiem izcēlās Bogdans Jakimovs un Igors Rudenkovs, bet uzvarētājiem atzīmējās Hanness Bjorninens, Oto Leskinens, Tomi Kivisto un Tēmu Turunens. “Sochi” sezonu sāka ar divām uzvarām pēc kārtas, kam sekojuši astoņi zaudējumi deviņās cīņās.

Tikmēr Indrašis duelī pret “Amur” laukumā bija 13 minūtes un 16 sekundes, šajā laikā uzvarot četros no deviņiem iemetieniem (44,4%). Rīdziniekam šajā sezonā 10 dueļos ir trīs goli piecas rezultatīvas piespēles.

“Vityaz” sastāvā ar vārtiem atzīmējās Mihails Smoļins, Niko Ojamaki, Daniels Audets un Miro Āltonens, bet “Amur” komandā vienīgos vārtus guva Danils Faizuļins. “Vityaz” šobrīd pārtraukusi septiņu zaudējumu sēriju un izcīnījusi divus panākumus pēc kārtas.