Jakam viens bloķēts metiens, SKA apspēlē savu neformālo fārmklubu

13/01/2022 20:45
Jānis Jaks

Šovakar Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) Jāņa Jaka pārstāvētā “Sochi” izbraukumā ar 1:2 zaudēja Sanktpēterburgas SKA. Jāatzīmē, ka hokeja aprindās Soču klubs tiek saukts par SKA neformālu fārmklubu, jo starp abiem klubiem ir īpašas attiecības.

Mājinieki rezultātu atklāja 16. minūtē, kad precīzs bija Marats Husnutdinovs. Piecas minūtes pirms pamatlaika beigu sirēnas SKA pārsvaru dubultoja Mihails Vorobjovs, savukārt divarpus minūtes vēlāk pirms pie atlēkušās ripas bija Dmitrijs Kolgotins, samazinot deficītu līdz minimumam.

Pēc spēles tika godināts SKA uzbrucējs Jevgēņijs Ketovs, kurš šīs komandas rindās aizvadījis 507 mačus, kas ir kluba rekords.

Jaks laukumā pavadīja 17 minūtes un 53 sekundes, vienu reizi bloķējot pretinieku metienu. Šosezon latvietis laukumā devies 41 mačā, atzīmējoties ar sešiem vārtiem un 12 piespēlēm.

Soču klubam tas bija septītais zaudējums astoņās spēlēs. Ar 41 punktu 48 spēlēs “Sochi” ieņem 11. vietu Rietumu konferencē. Tikmēr SKA ir tās līdere ar 68 punktiem 48 mačos.

Citā spēlē Jekaterinburgas “Avtomobilist” ar 5:2 pārspēja Čerepovecas “Severstal”. Ar četriem (1+3) punktiem izcēlās Brukss Meiseks, divi vārti un piespēle Šeinam Prinsam, savukārt trīs rezultatīvas piespēles izdarīja Raiens Spuners.