Jakovičam lielisks sniegums Varēzes komandas uzvarā Itālijas čempionātā, Lomažs Francijā debitē ar uzvaru

06/10/2019 23:30

Latviešu basketbolists Ingus Jakovičs svētdien izcēlās ar 19 punktiem Itālijas A sērijas mačā, kaldinādams Varēzes “Openjobmetis” komandas uzvaru.

Varēzes vienība savā laukumā ar rezultātu 83:60 (17:15, 32:16, 21:15, 13:14) pārspēja Boloņas “Fortitudo Pompea” komandu.

Jakovičs, kuram komandā pārbaudes laiks ir līdz šī mēneša beigām, laukumā pavadīja 23 minūtes un astoņas sekundes, kuru laikā grozā raidīja trīs no sešiem divpunktu metieniem, četrus no sešiem tālmetieniem un savu vienīgo soda metienu.

Tāpat viņš izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, veica vienu rezultatīvu piespēli, pārtvēra vienu bumbu, pieļāva vienu kļūdu, četras reizes pārkāpa noteikumus un izprovocēja divas piezīmes, kas deva 14 efektivitātes koeficienta punktus.

Viņš un igaunis Sīms Sanders Vene bija rezultatīvākie šajā spēlē.

Tikmēr Artūrs Strautiņš iemeta septiņus punktus mačā, kurā viņa pārstāvētā Triestes “Alma” viesos ar 73:88 (14:23, 14:21, 20:21, 25:23) piekāpās ULEB Eirolīgas komandai Milānas “A|X Armani Exchange”.

Strautiņš nospēlēja 22 minūtes un divas sekundes, kuru laikā realizēja savu vienīgo divpunktu metienu, vienu no diviem tālmetieniem un divus no trim soda metieniem.

Jūrmalnieks arī izcīnīja četras atlēkušās bumbas, veica divas rezultatīvas piespēles, pieļāva vienu kļūdu, trīs reizes pārkāpa noteikumus, izprovocēja divas piezīmes un tika pie deviņiem efektivitātes koeficienta punktiem.

Mača rezultatīvākais spēlētājs ar 22 punktiem bija Milānas basketbolists Maikls Rolls, bet Luiss Skola guva 13 punktus.

Varēzes basketbolisti sezonas pirmajās trīs spēlēs svinējuši divas uzvaras, kamēr Triestes komanda cietusi trīs zaudējumus.

Francija

Latviešu basketbolists Rihards Lomažs svētdien savā pirmajā spēlē Francijas čempionātā guva desmit punktus, kamēr viņa pārstāvētā Vilērbānas ASVEL komanda svinēja uzvaru.

Lionas basketbolisti sezonas ceturtajā mačā ar 85:76 (21:17, 22:17, 28:21, 14:21) pārspēja “Cholet” komandu.

Lomažs šajā mačā laukumā pavadīja 28 minūtes un 14 sekundes, kuru laikā grozā raidīja savu vienīgo divpunktu metienu, vienu no diviem tālmetieniem un piecus no sešiem soda metieniem.

Latviešu basketbolists arī izcīnīja divas atlēkušās bumbas, pārtvēra vienu bumbu, veica vienu rezultatīvu piespēli, trīs reizes pārkāpa noteikumus un izprovocēja trīs piezīmes, tiekot pie 12 efektivitātes koeficienta punktiem.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 13 punktiem bija Livio Žans-Šarls.

ASVEL sezonu iesākusi ar trim uzvarām trīs spēlēs.

Lomažs Tonija Pārkera klubam, kas spēlē arī Eirolīgā, pievienojās šovasar, noslēdzot divu gadu līgumu.

Spānija

Rolanda Šmita pārstāvētā “Barcelona” viesos ar 84:86 (21:20, 19:24, 16:18, 28:24) piekāpās Andoras “MoraBanc” vienībai. Latvietis šajā mačā laukumā nedevās.

Uzvarētājiem Nikola Mirotičs izcēlās ar 17 punktiem un sešām atlēkušajām bumbām, bet 14 punktus un četras atlēkušās bumbas pievienoja Brendonds Deiviss. Zaudētāju rindās Musa Dianē sakrāja 19 punktus un septiņas bumbas, bet pa 17 punktiem guva Dāvids Jelinaks un Dežans Todorovičs.

Latvijas basketbolists Rinalds Mālmanis svētdien guva piecus punktus Spānijas augstākās līgas (ACB) spēlē, taču neglāba Seviljas “Coosur Real Betis” komandu no zaudējuma.

Seviljas basketbolisti viesos ar rezultātu 72:95 (12:26, 23;18, 22:26, 15:25) piekāpās ULEB Eirolīgas komandai “Valencia”.

Mālmanis šajā mačā nospēlēja 13 minūtes un septiņas sekundes, kuru laikā realizēja vienu no diviem divpunktu metieniem un vienu no diviem tālmetieniem. Viņa kontā arī viena atlēkusī bumba, viens izprovocēts noteikumu pārkāpums un pieci efektivitātes koeficienta punkti.

Seviljas komandā rezultatīvākais ar 13 punktiem bija Entonijs Derels Sloters, bet uzvarētājiem ar 14 punktiem un desmit atlēkušajām bumbām izcēlās Bojans Dubļevičs.