Jakovičs rezultatīvs Varēzes komandas pārliecinošā uzvarā

27/10/2019 21:36

Latviešu basketbolists Ingus Jakovičs svētdien guva deviņus punktus un palīdzēja Varēzes “Openjobmetis” komandai svinēt uzvaru Itālijas A sērijas spēlē.

Varēzes vienība mājās ar rezultātu 102:78 (26:19, 24:17, 27:23, 25:19) pārspēja Brindisi “Happy Casa” komandu.

Jakovičs šajā duelī nospēlēja 20 minūtes un 33 sekundes, kuru laikā realizēja divus no trim divpunktu metieniem, vienu no pieciem tālmetieniem un divus no trim soda metieniem.

Tāpat viņš izcīnīja divas atlēkušās bumbas, veica divas rezultatīvas piespēles, pieļāva vienu kļūdu, trīs reizes pārkāpa noteikumus, izprovocēja divas piezīmes un tika pie trim efektivitātes koeficienta punktiem.

Spānija

Latvieša Rolanda Šmita pārstāvētā “Barcelona” izbraukumā negaidīti ar 83:89 (17:23, 23:23, 21:25, 22:18) piekāpās “Zaragoza” basketbolistiem.

Šmits laukumā pavadīja 13 minūtes un astoņas sekundes, kuru laikā guva divus punktus (3pt. 0/1, 2pt. 1/2), nopelnīja trīs piezīmes un sakrāja negatīvu lietderības koeficientu -6.

Francija

Francijas čempionātā Riharda Lomaža pārstāvētā Vilērbānas ASVEL viesos ar rezultātu 73:69 (15:13, 17:13, 17:22, 24:21) apspēlēja “Chorale Ronne Basket” komandu.

Lomažs laukumā pavadīja 13 minūtes, kuru laikā guva piecus punktus (3pt. 1/3, 2pt. 0/2, 1pt. 2/2), izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, atdeva vienu rezultatīvu piespēli un nopelnīja divas personīgās piezīmes.