Jaks daudz met pa vārtiem un ar rezultatīvu sniegumu palīdz “Sochi” izcīnīt uzvaru

13/10/2021 20:05
Jānis Jaks

Pateicoties rezultatīvam latviešu hokejista Jāņa Jaka sniegumam, Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda “Sochi” šodien ar 5:4 pretinieku laukumā pēcspēles metienu sērijā apspēlēja Jekaterinburgas “Avtomobilist”.

Jaks šajā spēlē laukumā pavadīja 21 minūti un 54 sekundes, kas bija otrs lielākais spēles laiks komandā. Viņš atdeva vienu rezultatīvu piespēli, palīdzot vārtus pirmajā periodā gūt Vasīlijam Glotovam, kurš tobrīd panāca 1:2. Jaks arī četras reizes apdraudēja pretinieku vārtus, kas bija dalīti otrs labākais rādītājs “Sochi” rindās.

Uzvarētājiem vārtus guva jau iepriekš minētais Glotovs, kā arī Ņikita Feoktistovs, Artjoms Nikolajevs un Bogdans Jakimovs, kamēr mājieniekiem izcēlās Sergejs Šumakovs, Patrīss Kormjē, Raiens Spūners un Stepans Hripunovs. Papildlaikā komandas vārtus neguva, bet pēcspēles metienu sērijā vienīgo bullīti realizēja Glotovs.

26 gadus vecais Jaks šosezon 18 mačos guvis trīs vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles, kas kopumā dod astoņus punktus. Jaks, Miks Indrašis un Rihards Bukarts šosezon ir vienīgie latviešu leģionāri KHL. Šodien spēli aizvadīja arī Indraša pārstāvētā Maskavas apgabala “Vityaz”,  kas ar 1:3 piekāpās Sanda Ozoliņa trenētajai Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, kamēr Bukartam un Vladivostokas “Admiral” šodien nebija spēles.