Jaks: Nazarovs ir stingrāks par Hārtliju, viņš visu pasaka tieši un konkrēti

04/12/2021 16:05
Jānis Jaks

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba “Sochi” aizsargs Jānis Jaks sarunā ar “Championat” pastāstījis par treniņiem pie Andreja Nazarova, spēlēšanu Sočos, kā arī salīdzinājis KHL un AHL.

“Nazarovs ir stingrs un prasīgs speciālists. Visiem jāpilda spēles plāns,” atklājis latvietis. “Treniņi notiek intensīvā režīmā, daudz dažādu uzdevumu. Spēlējam viens pret vienu, divi pret diviem, divi pret vienu. Pats lieliski jūtos, spēlējot vairākumā. Esmu priecīgs, ka treneri man uzticas un ļauj spēlēt nevienādos sastāvos. Centīšos maksimāli attaisnot šo uzticību,” teica Jaks.

“Manuprāt, “Sochi” ir labākā vieta Krievijā, kur spēlēt hokeju. Šeit ir kalni un jūra. Garlaicīgi nav. Iepriekš spēlēju Amerikas hokeja līgas (AHL) komandā “Condors”, tur arī bija silti. Sanāk, jau otro gadu neredzu ziemu. Jāskatās, kādi būs piedāvājumi nākotnē. Neatmetu domu par atgriešanos Ziemeļamerikā, bet pašlaik koncentrējos uz spēlēšanu Sočos,” uzsvēra hokejists.

“AHL ir hokejs no sērijas “sit un skrien”. Ir meistarīgi spēlētāji, bet tur tas viss ir otrajā plānā, vairāk tiek novērtēta spēka cīņa, kad cilvēki mēģina izlauzties. Nevaru teikt, ka AHL spēlē hokejisti bez smadzenēm, vienkārši tāds stils. KHL vairāk novērtē meistarību, te var pieturēt ripu un izrādīt iniciatīvu,” abas līgas salīdzina Jaks.

“[Andrejs] Nazarovs ir stingrāks par [Bobu] Hārtliju. Bobs ir prasīgs, bet viņš ir inteliģents kanādietis, savukārt mūsu trenerim ir īsts krievu raksturs. Viņš tieši un konkrēti pasaka, kā un kam jādara, saņemot no spēlētājiem lielu respektu. Savukārt Harijs Vītoliņš arī ir inteliģents. Viņš zina, kā jākomunicē ar spēlētājiem, lai nogādātu savu domu. Aizvadījām labu kvalifikāciju. Harijs zināja, kā jāstrādā ar komandu. Domāju, ja mēs savāksim visus labākos hokejistus, [Pekinas olimpiskajās spēlēs] mums būs labas izredzes,” pārliecināts Latvijas izlases spēlētājs.

Pieslēgties

Dienas fokusā

26/01/2022 16:37

“Riga” ir vienīgais klubs Baltijā, kura vērtība pēc “Transfermarkt” aplēsēm sasniedz 10 miljonus

“Optibet” Virslīgas klubs “Riga” kļuvis par vienīgo futbola organizāciju Baltijā, kuras vērtība pēc portāla “Transfermarkt” datiem sasniegusi 10 miljonus eiro. “Transfermarkt” dati norāda, ka šobrīd “Riga” sastāva vērtība ir 10,84…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…