Jaks par jaunu līgumu ar Čehijas klubu: Galīgais lēmums vēl nav pieņemts

21/05/2023 18:11
Nokopēts
Jānis Jaks

Latvijas hokeja izlases aizsargs Jānis Jaks sarunā ar Čehijas mediju “Hokej.cz” atskatījies uz aizvadīto sezonu Čehijas ekstralīgas klubā Litvīnovas “Verva”, kā arī komentējis situāciju ar jaunu līgumu.

Jaks šajā sezonā 47 Čehijas ekstralīgas regulārā čempionāta spēlēs guva astoņus vārtus un atdeva 17 rezultatīvas piespēles, iekrājot pozitīvu lietderības koeficientu +3. Viņš bija “Verva” rezultatīvākais aizsargs un visā līgā savā pozīcijā ieņēma devīto vietu.

“Domāju, ka daži latvieši jau iepriekš Čehijas ekstralīgā parādīja, ka ir labi spēlētāji un tas atvēra durvis citiem,” atzinis Jaks. “Arī es kā spēlētājs esmu mazliet vairāk pieaudzis. Čehijā ir kvalitatīvs hokejs – ātrs un tehnisks.”

“Es sevi redzu kā uzbrūkošo aizsargu,” izteicies hokejists. “Aizvadītā sezona bija laba un man tā patika. Čehijā ir vairāk brīvā ledus un bija vairāk laiks domāt uz laukuma, bet pie tā ātri pieradu. Man ļoti patika, ka Litvīnova ir maza pilsēta. Dažreiz pēc spēles vienkārši gribējās atpūsties un neko nedarīt. Kad bija brīva diena, tad varēju aizbraukt uz Prāgu vai Berlīni, jo apkārt ir daudz skaistu pilsētu.”

Tikmēr par Jaka spēlēšanu “Verva” rindās arī nākamajā sezonā skaidrības vēl nav. Oficiāla vienošanās vēl nav panākta, bet vienības galvenais treneris norādījis, ka tiek precizētas pēdējās detaļas. “Mēs to risinām kopā ar aģentu,” situāciju ar jauno līgumu komentējis Jaks. “Redzēsim, kā būs. Galīgais lēmums vēl nav pieņemts un viss ir procesā.”

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
1.27
5.75
11.5
15.5
7.5
1.18
2.4
3
3.25
2.92
4.35
2.23
2
2.85
4.5
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām