Jaks un Bukarts apmainās ar vārtu guvumiem savstarpējā mačā Čehijā

22/01/2023 19:57
Roberts Bukarts

Šovakar Čehijas līgas mačā starp Ostravas “Vitkovice Ridera” un Litvinovas “Verva” ar vārtu guvumiem izcēlās divi šīs komandas pārstāvošie latvieši, uzvaru pēcspēles metienu sērijā ar 3:2 svinot Jāņa Jaka, Kristapa Zīles un Ralfa Freiberga pārstāvētajai “Verva”.

Pirmajā periodā “Vitkovice Ridera” panāca divu vārtu pārsvaru, komandas otro golu vairākumā iemetot nevienam citam kā Robertam Bukartam. Otrajā trešdaļā “Verva” atspēlēšanos uzsāka Jānis Jaks, kurš arī bija precīzs vairākumā. Trīs minūtes līdz pamatlaika beigām Litvinovas komanda panāca neizšķirtu, šajā vārtu guvumā ar rezultatīvu piespēli atzīmējoties Kristapam Zīlem.

Pamatlaika un papildlaikā vārti vairs netika gūti un uzvarētāja tika noskaidrota pēcspēles metienu sērijā. Bukarts izpildīja divus metienus, pirmo viņš realizēja, otro – nē, kamēr uzvarētāju sastāvā vienu mēģinājumu nerealizēja Jaks. Kopā tika izpildīti 26 metieni.

Bukarts laukumā pavadīja 20 minūtes un vienu sekundi, izdarot trīs metienus pa vārtiem. Jakam uz ledus 19 minūtes un 21 sekundi un viņa vienīgais metiens pa vārtiem sasniedza mērķi. Tikmēr Zīle nospēlēja 22:46 minūtes, vienu reizi meta pa vārtiem un spēli pabeidza ar negatīvu lietderību -1. Vēl “Verva” komandā Ralfs Freibergs nospēlēja 16 minūtes un 21 sekundi, vēl divas minūtes pavadot uz noraidīto soliņa.

Citā spēlē Liberecas “Bili Tygri” ar 3:1 pārspēja “Mountfield”. Uvis Balinskis nospēlēja 19 minūtes un 12 sekundes, izdarot vienu metienu pa vārtiem. Tikmēr Māra Bičevska pārstāvētā “Mlada Boleslav” ar 1:4 zaudēja Prāgas “Sparta”. Uzbrucējam 13 minūtes un 48 sekundes laukumā, divas soda minūtes, astoņi uzvarēti iemetieni no 12 un negatīva lietderība -1.

Kladno “Rytiri” ar 2:4 zaudēja Pardubices “Dynamo”. Oskaram Cibuļskim 19 minūtes un 37 sekundes laukumā. Savukārt “Česke Budejovice” ar 3:2 apspēlēja Tršinecas “Ocelari”. Kristofers Bindulis nospēlēja 20 minūtes un 32 sekundes, kuru laikā viņš izdarīja vienu rezultatīvu piespēli un maču pabeidza ar pozitīvu lietderību +1.

Vācija

Mika Indraša pārstāvētā Šveningeras “Wild Wings” ar 3:4 zaudēja Frankfurtes “Lowen”. Latvietim 18:04 minūtes laukumā un četri metieni pa vārtiem. Tikmēr Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Izerholnas “Roosters” ar 0:3 atzina Manheimas “Adler” pārākumu. Uzbrucējam 22 minūtes laukumā.

Slovākija

Vitālijs Pavlovs izcēlās ar rezultatīvu piespēli viņa un Patrika Zabusova pārstāvētās “Dukla Michalovce” panākumā pār Roberta Mamčica “Nove Zamky” ar 3:0. Pie punkta par piespēli tika arī Mārtiņš Karsums, viņa pārstāvētajai “Liptovsky Mikulas” ar 3:0 pārspējot Bratislavas “Slovan”. Tikmēr Frenka Razgala pārstāvētā “Poprad” ar 3:4 zaudēja “Banska Bystrica”. Arī Filips Buncis palika bez punktiem “Nitra” panākumā ar 6:3 pret “Dukla Trenčin”.

Citas līgas

Rihards Bukarts guva divus vārtus Austrijas čempionāta mačā, kaldinot KAC uzvaru pār “TWK Innsbruck” ar 3:2. Latvieša kontā arī uzvaras gols trešajā periodā. Tikmēr Artūra Kuldas pārstāvētā “Villach” ar 5:3 pieveica Ļubļanas “Olimpija”.