Jaks un Indrašis paliek bez punktiem KHL mačos

14/09/2021 23:28
Jānis Jaks

Latvijas hokejistu pārstāvētās komandas otrdien piedzīvoja pa zaudējumam Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlēs. Vienu punktu mājās izcīnīja Jāņa Jaka pārstāvētā “Sochi”, kas ar 2:3 (1:0, 0:1, 1:1, 0:0, 2:3) piekāpās Kazaņas “Ak Bars” vienībai.

Jaks laukumā atradās 20 minūtes un 15 sekundes, kuru laikā viņš divreiz meta pa vārtiem, reizi bloķēja metienu un reizi pielietoja spēka paņēmienu.

Uzbrucēja Mika Indraša pārstāvētā Maskavas apgabala “Vityaz” savā laukumā piekāpās Čeļabinskas “Traktor” ar 3:4 (2:0, 0:2, 1:2). Indrašis uz ledus pavadīja 21 minūti un 48 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem un divreiz zaudēja iemetienā, spēli pabeidzot ar +/- rādītāju -1. Viesiem divus vārtus, tai skaitā uzvaras, guva Alberts Jaruļļins.

Jau ziņots, ka otrdien Rīgā “Dinamo” ar 2:1 (0:0, 2:0, 0:1) pārspēja Ņižņijnovgorodas “Torpedo” vienību, kuras treneru korpusā strādā Sandis Ozoliņš. Vārtus rīdziniekiem guva Emīls Puarjē un Jere Karjalainens, bet viesiem izcēlās Ivans Čehovičs.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 24 komandas – pa 12 Rietumu un Austrumu konferencēs. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīs pa 56 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.