Jamaikas bobsleja komandā haoss pirms gaidāmās atgriešanās Olimpiādē

30 gadus pēc Jamaikas vīriešu bobsleja komandas leģendārā starta Kalgari Ziemas Olimpiādē, šogad startam gatavojas Jamaikas sieviešu bobslejistes. Tomēr īsi pirms gaidāmā starta komanda sastapusies ar lielām problēmām – bobslejistēm var pat nebūt pieejamas kamanas ar kurām startēt.

Bez kamanu jautājuma ir radusies arī vēl kāda drāma – Jamaikas Bobsleja Federācija līdzšinējai izlases trenerei un bijušajai bobslejistei Sandrai Kirjasis lūgusi atkāpties no treneres amata, kļūstot par “snieguma analizētāju”. Šāds solis Kirjasisai neļautu būt trases malā, kā arī liegtu komunicēt ar pašām sportistēm.

“Tas ir lielākais sarūgtinājums manā līdzšinējā dzīvē,” pauda Kirjasis. Tiek ziņots, ka bijusī bobslejiste, uz kuras vārda ir startam paredzētās bobsleja kamanas, tās negrasās ļaut izmantot līdz nebūs saņēmusi par to speciālu kompensāciju.

Jamaikas Bobsleja Federācijas prezidents šo situāciju komentējis šādi: “Kirjasis bija tā, kas gremdēja šo komandu. Tajā bija jūtama slikta gaisotne, un tagad, kad viņa ir prom, sportistes var daudz veiksmīgāk gatavoties paredzētajam startam Olimpiādē. Ja tu ierodies kādā komandā, tad tev ir jābūt komandas spēlētājam nevis jāieceļ sevi Dievu vai Dievietes vietā.”

Kirjasis gan iebilda: “Bobslejistes nesaprotot, kādēļ ir izveidojusies šāda situācija un kādēļ man ir jādodas prom – mūsu starpā ir ļoti labas attiecības.”

Jamaikas sieviešu bobsleja izlase savus treniņbraucienus sāks sestdien, kamēr sacensības paredzētas otrdien un trešdien.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar