Jangam “double-double” jau pirmajā ceturtdaļā, “Raptors” turpina iespaidīgo uzvaru sēriju (VIDEO)

31/01/2020 08:45

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) norisinājušās vairākas spēles, kuras noslēgušās ar nefavorītu lomā esošo komandu uzvarām.

Par latviešu Dāvja Bertāna un Anžeja Pasečņika pārstāvētās komandas Vašingtonas “Wizards” sekmēm jau ziņojām.

Pateicoties Treja Janga un Džona Kolinsa iespaidīgajiem “double-double”, viena no līgas pastarītēm Atlantas “Hawks” mājās ar rezultātu 127:117 uzveica Filadelfijas “76ers”. Jāatzīmē, ka pie rezultāta 20:21 par labu “76ers”, kopš tā brīža “Hawks” pārņema vadību un neizlaida to līdz pat mača beigām.

“Hawks” rindās ar “double-double” izcēlās Jangs, kuram 39 punkti un 18 rezultatīvas piespēles. Zīmīgi, ka otrgadnieks jau pirmo ceturtdaļu noslēdza ar 14 punktiem un 11 rezultatīvām piespēlēm. Viņam palīdzēja Kolinss, kurš maču noslēdza ar 17 punktiem un 20 atlēkušajām bumbām, savukārt viesu rindās 31 punkts, sešas atlēkušās bumbas, piecas rezultatīvas un četras pārtvertas piespēles Benam Simonsam, bet Džoels Embīds iekrāja “double-double” – 21 punkts un 14 bumbas zem groziem.

Tikmēr, spēlējot bez viena no saviem līderiem Kavai Lenarda (muguras sāpes), zaudējumu savu skatītāju priekšā cieta Losandželosas “Clippers”, kas ar 103:124 savu skatītāju priekšā atzina Sakramento “Kings” pārākumu.

Ja vēl pirmajā ceturtdaļā spēles pavediena groži turējās mājnieku pusē, tad turpinājumā viesi to pārņēmu un vairs neatdeva. Uzvarētāju rindās lielisks mačs Deandrē Foksam, kuram 34 gūti punkti un astoņas rezultatīvas piespēles, savukārt zaudētāju rindās 22 punkti un sešas piespēles Lū Viljamsa kontā.

Jāpiebilst, ka otram “Clippers” līderim Polam Džordžam šī bija atgriešanās laukumā pēc deviņu maču izlaišanas (sastiepts hamstrings) un viņa laukumā pavadītais laiks tika ierobežots – uzbrucējs nospēlēja “vien” 19 minūtes, kuru laikā izcēlās ar astoņiem punktiem.

Citā spēlē Bostonas “Celtics” mājās droši tika galā ar līgas vājāko vienību Goldensteitas “Warriors”, svinot uzvaru ar 119:104. Uzvarētājiem 25 punkti un astoņas bumbas zem groziem Gordona Heivarda rēķinā, bet zaudētājiem labākais bija Diandželo Rasels, kurš izcēlās ar 22 punktiem un piecām piespēlēm.

“Warriors” tas bija piektais zaudējums pēc kārtas un 15 pēdējo 16 maču laikā.

Aizraujošs duelis norisinājās arī Denverā, kur vietējā “Nuggets” ar 106:100 pieveica Jūtas “Jazz”, tai sagādājot trešo zaudējumu pēc kārtas.

Mājiniekiem ar “double-double” izcēlās Nikola Jokičs – 28 punkti un 10 atlēkušās bumbas, savukārt viesus neglāba pat lieliskais Džordana Klārksona sniegums, kurš guva 37 punktus, realizējot septiņus no 12 tālmetieniem.

Tikmēr uzvaru sērija nav apstājusies aktuālajiem līgas čempioniem Toronto “Raptors”, kas viesos ar 115:109 uzveica vienu līgas vājākajām komandām Klīvlendas “Cavaliers”.

“Raptors” rindās galvenie uzvaras kaldinātāji bija Seržs Ibaka, kuram 26 punkti, bet Kaila Laurija kontā 23 punkti un pa piecām atlēkušajām bumbām un rezultativajām piespēlēm, savukārt “Cavs” nometnē ražīgākie bija veterāns Kevins Lavs un otrgadnieks Kolins Sekstons, kuri abi guva 23 punktus.

Zīmīgi, ka “Raptors” kopā ar Milvokī “Bucks” vienību ir garākā uzvaru sērija līgā – deviņas.