Jānis Ikaunieks rezultatīvs Somijas čempionāta mačā pret Emsi

22/04/2022 23:37
Jānis Ikaunieks

Latvijas futbola izlases pussargs Jānis Ikaunieks piektdien Somijas čempionāta spēlē guva vārtus, kaldinot viņa pārstāvētās Kuopio “Palloseura” (“KuPS”) vienības uzvaru pār Eduarda Emša “Lahti”. “KuPS” viesu lomā ar rezultātu 1:0 (1:0) uzvarēja “Lahti”.

Ikaunieks, kurš laukumā devās pamatsastāvā, komandas vienīgos vārtus guva spēles 15.minūtē. Viņš nopelnīja dzelteno kartīti 71. minūtē un vēl pēc četrām minūtēm tika nomainīts.

Tikmēr Emsis mājinieku vienībā laukumā bija visu spēli, 86.minūtē saņemot arī dzelteno kartīti. “KuPS”, kas uzvarējusi visās četrās aizvadītajās spēlēs, ar izcīnītiem 12 punktiem atrodas turnīra tabulas līderpozīcijās, kamēr “Lahti” ar četriem punktiem četrās spēlēs ieņem sesto vietu.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Latvijas basketbola izlase aizsardzībā
30/06/2022 21:19

Latvija izdemolē Serbijas spēles sistēmu un pārpildītajā arēnā nodrošina uzvaru apakšgrupā

Latvijas vīriešu basketbola izlase ceturtdien Rīgā Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra mačā uzvarēja Serbiju, izcīnot pirmo vietu grupā. Latvija pārspēja Serbiju ar 66:59 (13:12, 12:19, 21:7, 20:21). Pirmajā ceturtdaļā mazrezultatīvā spēlē,…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…