Jansons zaudē vietu LBS valdē un 3×3 basketbola komisijas sastāvā

10/11/2021 19:47
LBS logo

Latvijas Basketbola savienības (LBS) padome trešdien atsauca Edgaru Jansonu no valdes un 3×3 basketbola komisijas sastāva, ziņo LBS.

Trešdien pirms LBS padomes sēdes tīmekļa vietne “Delfi.lv” ziņoja par nesaskaņām starp olimpisko čempionu komandu 3×3 basketbolā, ko pārstāv Agnis Čavars, Edgars Krūmiņš, Kārlis Lasmanis un Nauris Miezis, un Jansonu, Jansonam savu darbību raksturojot ar “visas 3×3 saimniecības interesēm”. Savukārt “Rīgas” komanda, kurā spēlē olimpiskie čempioni, Jansona iejaukšanos uztvēra kā traucēšanu un cenšanos ietekmēt komandas treniņprocesu.

LBS padome savā trešdienas sēdē apstiprināja izmaiņas valdes un pastāvīgo komisiju sastāvā. “No valdes, kā arī 3×3 basketbola komisijas sastāva atsaukts Edgars Jansons. LBS prezidentam un valdei uz nākamo LBS padomes sēdi jāsagatavo priekšlikums par 3×3 komisijas sastāvu, komisijas priekšsēdētāju un potenciālo valdes locekli,” par nolemto sēdē vēsta LBS preses dienests.

Tāpat LBS ziņo, ka Raimonds Feldmanis apstiprināts gan LBS Treneru komisijā atsauktā Ainara Bagatska vietā, gan LBS Jaunatnes komisijā atsauktās Ilgas Neimanes vietā. Sēdē tika uzklausījts arī LBS prezidenta Raimonda Vējoņa ziņojums par darbu 2021.gadā, kā arī informācijs par vīriešu basketbola valstsvienības gatavošanos 2023.gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīram un Komandu sporta spēļu halles projekta attīstību.

Padome apstiprināja LBS 2020./2021.gada budžeta izpildi un 2021./2022.gada budžeta projektu, pilnvarojot valdi veikt grozījumus pēc valsts finansējuma apjoma precizēšanas.

Tika pieņemta zināšanai LBS Statūtu jaunā redakcija, kas tiek virzīta apstiprināšanai biedru sapulcē, kā arī apstiprināts valdes izstrādātais basketbola attīstības plāns 2020.-2023.gadam.

Pieslēgties

Dienas fokusā

26/01/2022 16:37

“Riga” ir vienīgais klubs Baltijā, kura vērtība pēc “Transfermarkt” aplēsēm sasniedz 10 miljonus

“Optibet” Virslīgas klubs “Riga” kļuvis par vienīgo futbola organizāciju Baltijā, kuras vērtība pēc portāla “Transfermarkt” datiem sasniegusi 10 miljonus eiro. “Transfermarkt” dati norāda, ka šobrīd “Riga” sastāva vērtība ir 10,84…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…