Japānā neatbalsta OS rīkošanu nākamgad

19/07/2020 16:15
Starptautiskā olimpiskā komiteja, www.sportazinas.com

Japānā nav atbalsta Tokijas olimpisko spēļu rīkošanai 2021.gadā, liecina ziņo aģentūras “Kyodo” aptaujā iegūtie dati.

Telefonaptauja tika veikta pēdējās trīs dienās, un tajā atklājies, ka 36,4% Japānas iedzīvotāju vēlas, lai olimpiskās spēles tiktu pārceltas uz vēl vēlāku laiku.

Savukārt 33,7% grib, lai Olimpiāde tiktu atcelta, bet 23,9% uzskata, ka sporta forumam vajadzētu norisināties šobrīd plānotajos datumos – no 2021.gada 23.jūlija līdz 8.augustam.

Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK) piektdien nāca klajā ar paziņojumu, ka pieaugušo izmaksu dēļ olimpiskās spēles būs vienkāršākas nekā plānots, taču veselība tāpat būs prioritāte numur viens.

SOK prezidents Tomass Bahs iepriekš pauda, ka nav pārāk nobažījies par šādu aptauju rezultātiem, jo jūlijā amatā tika pārvēlēta Tokijas gubernatore Juriko Koike, kura ir liela olimpisko spēļu atbalstītāja.

Tokijas olimpiskajām spēlēm šovasar bija jānotiek no 24.jūlija līdz 9.augustam, bet koronavīrusa pandēmija dēļ tās tika pārceltas par tieši vienu gadu.

Pieslēgties

Dienas fokusā

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…