Jasikēvičs atbild Kalatesam: Labi, ka mēs dzīvojam demokrātijā, kur katrs var teikt, ko vēlas

06/10/2022 18:30
Nokopēts
Šarūns Jasikēvičs un Niks Kalatess

Spānijas basketbola kluba “Barcelona” galvenais treneris Šarūns Jasikēvičs sarunā ar medijiem pirms rīt gaidāmās Eirolīgas spēles ar Pirejas “Olympiacos” vērtēja pretiniekus, kā arī sniedza savu viedokli par Barselonas vienības kādreizējā spēlētāja Nika Kalatesa izteikto komentāru par speciālistu.

Jaunā Eirolīgas sezona ar vairākiem mačiem tiks atklāta jau šovakar, kamēr barselonieši laukumā dosies rīt. Atklāšanas mačā spāņu klubam pretī būs pērn “Final Four” iekļuvusī “Olympiacos” komanda, kuru Jašikēvičs slavēja. “Ir jaunās sezonas sākums, tāpēc vienmēr esmu sajūsmā,” sacīja Jasikēvičs. “Šis ir ļoti garš ceļojums. Mēs varam daudz runāt par sastāviem un komandām, bet tas ir tikai uz papīra. Pēc pieciem vai sešiem mēnešiem komandas būs dažādas. Eirolīga ir ārkārtīgi prasīga.”

“Es vienmēr gribētu sākt ar mazāk spēcīgu pretinieku, bet “Olympiacos” ir “Final Four” komanda. Viņi parakstīja jaunu līgumu ar treneri un vienojās ar  lielāko daļu no iepriekšējās sezonas spēlētājiem, tā ir komanda, kas spēlē ar sirdi. Grieķijas Superkausā viņi nepārprotami dominēja pret  “Panathinaikos”. Viņiem ir ķīmija un ļoti skaidri noteiktas lomas. Viņiem ir pieredzējuši spēlētāji un tādi basketbolisti, kuri ar savu sniegumu paši var mainīt spēli,” rītdienas pretiniekus analizēja Jasikēvičs.

Lai gan “Barcelona” pēdējos gados nemainīgi ir bijusi viena no Eiropas labākajām komandām, gan bijušie, gan pašreizējie spēlētāji nākuši klajā ar saviem komentāriem par klubu. Kā piemēram, “Barcelona” kādreizējais kapteinis Pjērs Oriola bija vīlies par vienības vēlmi pārtraukt sadarbību un kritizēja Jašikēviča komunikāciju, tad savukārt “Barcelona” jaunieguvums Jans Veselijs slavēja Jasikēviču, norādot, ka tikai viņa dēļ pārcēlies uz Barselonu.

Bet, iespējams, vislielāko ažiotāžu izraisīja starpsezonā “Barcelona” vienību atstājušais Kalatess. Viņš medijos pauda uzskatu, ka Spānijas kluba galvenā trenera Jasikēviča sistēma pārāk ierobežo basketbolistus, kuriem nepieciešams vairāk brīvības. Viņš tāpat norādīja, ka “vairs nav 20 gadus vecs un zina, kā jāspēlē.” Par šiem izteicieniem ironisku komentāru pauda arī pats Barselonas komandas treneris. “Labi, ka mēs dzīvojam demokrātijā, kur katrs var teikt, ko vēlas.”

Bijušais “Barcelona” spēlētājs uzskata, ka Jasikēviča sistēma pārāk ierobežo basketbolistus

 

TOP notikumi
1
X
2
5.5
4
1.61
2.8
3.3
2.5
2.8
4.12
2.38
2.85
3.6
2.3
2.8
3.1
2.37
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām