Jasikēvičs: Esam sasnieguši daudz, taču mums vēl priekšā darbs

“Turkish Airlines” Eirolīgas “Final Four” pirmajā pusfinālā Kauņas “Žalgiris” vakar ar rezultātu 67:76 piekāpās esošajai čempionei Stambulas “Fenerbahce”. Neskatoties uz zaudējumu, gandarījumu par līdz šim sasniegto pauda Lietuvas kluba galvenais treneris Šarūns Jasikēvičs.

[post_bet]

“Apsveicu treneri Žeļko Obradoviču un “Fenerbahce” klubu. Tā bija savdabīga spēle. Šķiet, vislabāk laukumā notiekošo varētu raksturot ar apzīmējumu “mēs sasalām”. Atmosfēra arēnā mums pat nedaudz traucēja. Necerēju sagaidīt no mūsu komandas skaistu basketbolu vai lielisku sniegumu, taču, domāju, ka varējām labāk kontrolēt notikumus. Manuprāt, “Fenerbahce” ļoti labi tika galā ar mūsu saspēles vadītājiem. Neskatoties uz to, apzināmies, kāda komanda esam. Beigās svarīgu lomu nospēlēja Bobijs Diksons, pret kuru noteikti varējam darboties daudz agresīvāk.”

“Tomēr vēlos apsveikt mūsu klubu. Esam sasnieguši daudz, taču mums vēl priekšā darbs. Vēl atlikusi viena spēle un vēlamies to uzvarēt. Statistikā var redzēt, ka slikti realizējām savas iespējas un pieļāvām 20 kļūdas. Mūsu rīcība bija manāma lieka steiga. Nedarbojāmies ar skaidru prātu. Mums jāaprod ar šiem apstākļiem, lai jau nākotnē varētu sekmīgāk sevi pierādīt uz vislielākās skatuves.”

Lielo kļūdu skaitu kā vienu no zaudējuma iemesliem minēja arī vairāki Kauņas kluba spēlētāji, tostarp Brendons Deivīss, Aksels Tupēns un Beno Udrihs. “Pat neskatoties uz to, turpinājām cīnīties un saglabājām izredzes uz panākumu līdz pat pašām beigām,” atzina Deivīss.

“Sevišķi daudz kļūdījāmies pirmajā puslaikā, bet otrajā jau bijām nedaudz nomierinājušies, un spējām samazināt deficītu. Taču ar to nebija gana. Pieļautās kļūdas mūs tiešām iegāza. “Fenerbahce” ir pieredzējusi komanda, kas zināja, ka varam atgriezties spēlē. Viņi nepanikoja un realizēja vairākus svarīgus metienus. Viņi bija pelnījuši uzvaru,” Stambulas kluba sniegumu novērtēja slovēnis Udrihs.

“Žalgiris” svētdien vēl priekšā cīņa par trešo vietu pret Maskavas CSKA, kas otrajā pusfinālā ar rezultātu 83:92 piekāpās Madrides “Real”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par