Jasikēvičs: Jebkurā brīdī varu pamest “Žalgiri”

Šarūns Jasikēvičs, sportazinas.com
Šarūns Jasikēvičs | Foto: Erikas Ovčarenko

ULEB Eirolīgas un Lietuvas Basketbola līgas () kluba Kauņas “Žalgiris” galvenais treneris intervijā “Mundo Deportivo” izteicies par iespējām atstāt komandām, kā arī atklājas komandas panākumu noslēpumu.

“Manā līgumā ir iekļauts punkts, kas ļauj pamest klubu jebkurā brīdī, kad to vēlos. Taču vienmēr esmu atkārtojis – mani ir grūti pārliecināt pamest šo klubu, jo tas ir labākais Eiropā! Piedevām tas ir sasniegts bez milzīga budžeta,” sacīja treneris.

Aizpagājušajā sezonā “Žalgiris” pārsteidza visus, iekļūstot “Final Four” un izcīnot pat trešo vietu, savukārt pērn komanda pamatturnīra spēļu noslēgumā izcīnīja sešas uzvaras pēc kārtas un pārsteidzoši iekļuva “play-off”.

Jasikēvičam arī vaicāts, kā Kauņas klubs vienmēr pārspēj uz viņiem liktās cerības.

“Mūsu noslēpums ir tāds, ka ļoti smagi strādājam un mūsu komandā visi ir profesionāļi – sākot ar spēlētājiem, beidzot ar treneriem un kluba vadību. Man ir labas ar kluba prezidentu un te valda ļoti ģimeniska atmosfēra. Šobrīd uz Kauņu vēlas doties aizvien vairāk spēlētāju, jo viņi redz, ka te ir iespējams kļūt labākiem un vienlaikus cīnīties par rezultātiem, lai pēc tam varētu iekļūt daudz bagātākos klubos. Ikviens, kas te ir ieradies, vienmēr pēc gada kļūst labāks,” uzskata lietuviešu speciālists.

Iepriekš izskanēja baumas, ka Jasikēvičs varētu doties uz Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) “Grizzlies” komandu, piedzīvojot debiju planētas spēcīgākajā līgā kā galvenajam trenerim.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par