Jasikēvičs paziņo kādā gadījumā dosies uz NBA

Šarūns Jasikēvičs Žalgiris Sportazinas.com
Šarūns Jasikēvičs | Foto: Eurohoops

Lietuvas basketbola granda Kauņas “Žalgiris” treneris uz Nacionālo basketbola asociāciju () dosies vien tad, ja kāds no līgas klubiem viņam piedāvās galvenā trenera arodu, vēsta portāls “Eurohoops”.

Portāls vēsta, ka Lietuvas klubam nākamsezon būs par 30% mazāks budžets, kā rezultātā vienību vairs nepārstāvēs vairāki līderi. Šajā spekulācijas ierauts arī Jasikēviča uzvārds, par kuru jau vairākus gadus interesei izrāda NBA klubi.

Jasikēvičs jau iepriekš noraidīja Memfisas “Grizzlies” un Toronto “Raptors” piedāvājumus, paliekot Eiropā. Speciālists atklāja, ka uz ASV dotos vien tad, ja kāda no NBA komandām viņam piedāvātu galvenā trenera amatu.

Trenerim līgums ar “Žalgiris” komandu ir spēkā līdz 2021.gadam, taču līgumā iekļauts punkts, ka viņš NBA piedāvājuma gadījumā bez problēmām var doties pāri okeānam.

“Žalgiris” gan vēlētos lietuvieti paturēt savā rīcībā.

Lietuvas klubs šosezon ULEB Eirolīgas turnīra 28 spēlēs izcīnīja 12 uzvaras un ierindojās devītajā vietā. Vietējā čempionātā “Žalgiris” 24 spēlēs piedzīvoja vien divas neveiksmes, ieņemot pirmo pozīciju.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par