Jasikēvičs pēc panākuma pār “Anadolu Efes”: Teicu puišiem, ka, ja viņi netic uzvarai, tad es labāk pasēdēšu uz soliņa

04/12/2021 11:08
Šarūns Jasikēvičs

Spānijas kluba “Barcelona” galvenais treneris Šarūns Jasikēvičs pēc kārtējās uzvaras ULEB Eirolīgas mačā atzinis, ka lielajā pārtraukuma bija nepieciešama nopietna saruna ar spēlētājiem.

Iepriekš vēstīts, ka vakar “Barcelona” papildlaikā ar 95:93 apspēlēja Stambulas “Anadolu Efes”, svinot 11. uzvaru 13 mačos Eirolīgā un saglabājot pirmo pozīciju turnīrā. Sākums gan nebija pārāk veiksmīgs Barselonas klubam, jo pēc 20 nospēlētajām minūtēm tas bija iedzinējos ar 37:47. Savukārt pamatlaiks noslēdzās ar rezultātu 80:80.

“Paklausieties, vienkārši pasakiet man, ja jums ir ticība, ka mēs varam šeit uzvarēt,” savus vārdus pārtraukumā pēc otrās ceturtdaļas atceras Jasikēvičs. “Ja jūs teiksiet, ka mēs varam to izdarīt, tad es turpināšu trakot pie sānu līnijas tā, kā es vienmēr to daru. Ja nē, tad es vienkārši pasēdēšu un netērēšu savu veselību,” teica speciālists.

Pašlaik “Barcelona” ieņem pirmo vietu Eirolīgā ar 11 uzvarām un diviem zaudējumiem, identiska bilance ir arī Madrides “Real”. Savukārt “Anadolu Efes” 13 spēlēs izcīnījusi sešus panākumus, kas komandu ierindo desmitajā pozīcijā.